Su šventem Dalyviai

Kai tik įvedė tą kelių kontrolę, su mustangu raudonais numeriais važiavau, visus stabdė prieš mane, jau buvau pasiruošęs kalbą, bet kai atėjo mano eilė, tai pareigūnas net nežiūrėdamas lazdele pamojo, kad važiuočiau… taip ir likau nesupratęs kodėl nenorėjo pakalbėt Paplepėkim Cha cha

m.autoplius.lt/skelbimai/audi-80-2-2-l-kupe-coupe-1989-benzina s-13515767.html?fbclid=IwAR1xDHbcrv8Hcw-DRNxBlzonxpdkTsao_kUalevuUGMwZ Id5BmPX4jQpKw8

Paliko man vel kelioms dienoms shita ciuvaka priziuret Cha chaVis stebina- kaip tokia maza xyunia gali taip garsiai zviegti Apsvaigęs JuokiasiBet susuktas tai ramus sedi. Cha chaibb.co/8YV6MXjibb.co/KxRMzGk

Dr nu kam iskart nuodu… geriau kaukst per galva, ecstasy po liezuviu, ir paleidai po svenciu nolsemke supyles Cha cha. Tik baisu, kad anie jau sucipuoti, ateitu iki duru ieskot. Juokiasi

Vistik yra naudos is kroso begiojimo Ufff

Mantai. Alus Gerai

Kodel svenciat katalikiskas sventes budami ne katalikais, o dvasiskai isprievartautais pagonimis? Srokholmo sindromas? Pagoniu kucios buvo kelio dienos atgal, vadinosi ziemos solsticija ir jie nekapodavo medziu, svetimu stabu garbinimui, ir lietuviu sventas medis budavo berzas

Dabar tas suskis su kasytėm aiškins, kuo tikėti ir kaip šventes švęsti. Juokiasi

O kodel but panasiam i Tūsas ir deklaruot visam pasauliui savo pažiūras? As daleiskim parmazonas, bet as negydau aplinkiniu, kad buti parmazonu zjbs, kuom norit tuom bukit, man visiskai vienodai. O pagert kartu su jais man zjbs Taip Cha cha

Darkman, man rodos todel, kad esi importuotojas ir prekiu judejimas galimas. Ta prasme masina yra preke, o ir spėju paliubomu visi importuotojai turi issirase maliavas.

Imonej lapa pasirasem kad darbas visoj lt ir be probl visur gazavau. …tik nekazkur ir reikejo…

Nieko nėra gražiau, kaip mokyti kitus gyvenimo tiesų Girtas

As tik nupasakojau jum jusu saknis Fanas auris gauna fano tasku Cha cha

Rafi, naudos nelabai daug, nebent vienas busi tai pzdu, bet jei su seimyna tai ta lapa i kibira Taip

O šaknis nupasakojai, nes jose pats gyvenai, ar parašei? Cha cha ar tai vistik kažkieno interpretacijomis ir įvairių įvykių paremtos rašliavos? Cha chaSuprask teisingai, man gera žinoti, kad buvom pagonys, bet taip drąsiai teigdamas esi ne mažesnis sektantas JuokiasiPatinka, kai moko gyvenimo tiesų tie, žinai, “su kritiniu mąstymu” Gerai Cha cha

Cia kaup vOlOSiPedistai arba kačiokai feisbuke, 99% ju ant viršelio bus vOlOsiPedas arba save su stringaJs nusifotkines ir visus gydo kaip reikia gyvent Cha cha

Tai kad pagonybe nebuvo sekta, ir pagonis pagonimis vadino tik katalikai Cha chaPas mane ant virselio facebuke suo, einantis tilteliu virs pelkes. Ka dabar?

facebook.com/lemilediPvz Cha cha

Skirtingi musu pasauliai… Cha cha ir atrask tu tokius zmones facebuke

Tai aisku skirtingi. Vyras su ilgais plaukais bus pirac arba Tūsas, bet kiek zinau, laivo tu neturi Cha cha tai va todel ir skirtingi tie pasauliai Cha cha