Su kokiu tautybiu zmonemis noretumete SUSIPAZINTI is ARCIAU?

O jei koks aborigenas su puses metro aparatu ? Cha cha

pasol tu nx asile tema buvo apie tautybes ne pagarba isdesciau tautos privalumus nx jai mane vartyti nori tai bahure ne tokia tema sukuriai tikria ne tokia durneliz =-DDD

O jei rimtai, tai kuo labiau issilavinus ir neturtinga valstybe, tuo labiau moterys laikomos prastesnemis uz vyrus, ir labiau akcentuojama ju pareiga tarnauti vyrui. Lietuvoje, mano nuomone, viskas normaliai KOLKAS. Bet laikui begant, panos uzziaugins kiausus, kaip yra pvz. USA, ar Vokietijoj. Europejame nieko nepadarysi. ;/

falo kultas JuokiasiGerai

[/quote]

Nu tai nesikisk kur nereikia ir niekas nevartys, o taij savo shustrumo nenulaikai.

daune tu daune atsakiau i tema =-DDD
man px jai tua ji neaptiko bet esme tia kad net ne is to tu tyciojies =-DD
o is saves nes tema tu sukuriai asile =-DDDD

tavo zinai nedurnaz jie vezasi moterys is uzienio =-DDD mulates filipinietes sviesaplaukes ir kitas nx tautybes toj ir pas mus tas bus jega kai istosim i europos sajunga dive mano oi ne mano jusu …
laimigas busiu jai konkurencijos musu zertvom atsiras

O man labai ispanės patiko, tas kurias sutikau, jei mūsų merginos iki jų sueuropetų būtų smagu… na atrodo jos sugebėjo išlaikyt ribą.
Skandinavės irgi savotiškai žavios…

P.S. ar įmanoma lietuvoj situacija: važiuoji dviračiu visai neprabangiu, trys šaibos ir panašus į kaimietišką, bet kabini merginą? ir svarbiausia išeina… jokios odos, jokio conditioning, nei stoglangio, nei tiuningo… nieko? Tada pasijunti žmogum… gaila, kad vienai nakčiai dažniausiai Nekaltas

man atrodo nedurnaz tai ivardino skurdu =-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

cia zmogus jei mylisi yra kekse ,
bbd

RICIAU_ tau irgi vakuumas tarp ausų pasidarė… nu iš tavęs to nesitikėjau… kekšės niekad nesimyli, jos dulkinasi už pinigus ble…

Ne apie tai kalba.

P.S. kita situacija VLN Brodvėjuj: su šiaip bičeliu iš USA pabazarijom angliškai prie tuliko… merginos šalia pasikalbėjo apie mūsų piniginių turinį… neverta ir sakyt - nuteikė maloniai.

pinigai tai tik pateisinimo priemone daznausiai tia buna prievarta =-)))

as kalbu kaip vadina tarkim zmogu atsipalaidavusi ir megstanti myletis,
nzn as ne kurcia, mano adresu net bangoj ne is vienos girdejau

kai vakuumas tarp ausų tai labai gerai girdis… net aidas būna Taip

no offence

P.S. mėgsta mylėtis ir puiku… aš už.

plusas pameni kai tave pabuciavauJuokiasiblia geras bajerisCha cha

[quote]
pluss rašė:
kai vakuumas tarp ausų tai labai gerai girdis… net aidas būna Taip

no offence

P.S. mėgsta mylėtis ir puiku… aš už.

[quote]
RICIUS_mergyte rašė:
as kalbu kaip vadina tarkim zmogu atsipalaidavusi ir megstanti myletis,
nzn as ne kurcia, mano adresu net bangoj ne is vienos girdejau

Vadina taip, jei pavydi, patiems trukumas su seksu, arba siaip galvoj negerai. Arba kryzius i subine ikishtas…

vat butent net i galva neimu,
turbut vyriskku hormonu pas mane per daug Cha chaMirkt

aha… niekas daugiau miegančiam nakty taip nedaro Šypsena