su kokia prg. spausti *.mpg video failus ?

c2h5oh 40%

GAL GALI IMESTI TA SAVO Virtual Dub I KOKI SERVA
BO KURIUOS AS PARSISIUNCIAUI KAIP MATAI NIEKO GERO !!

?
pvz:
galas.ktu.lt
03bar.ktu.lt

nu padarau
Virtual Dub > file> capture avi > tada
> video > course >
ismeta tai kas pas mane yra tv tiuneri , tada ieni i ji ir darau >
auto tune ( ieko nanakus )
suranda kanalus, bet jie taip neryskiai rodo !!!
na gaso tai normaliai, bet vaizdas tai labai velas, arba ousetinai ( bet nieko gero) bet nespalvotai ir taip tik pora kanalu
o kiti murgulioja
kodel taip kas cai per navarotas ?

su visais vdubais buna tokiu problemu - chia berods mpegas xerovas… dar yra toks dalykas kaip TMPGenc principe jisai labai gerai mpegus importuoja - tik yra letesnis uzh dub’a, jei neisiaishkinsi kaip ant shios porgramkes padaryt divx’as tai pirma ish mpeg-mpeg’a padaryk - kitaip tariant "pataisyk", o poto atsidarinek virtual dube ir stumk i divX’a Taip

tai kapturink su kokia nors kita proga, o spausk su dub’u…

nu padarau
Virtual Dub > file> capture avi > tada
> video > course >
ismeta tai kas pas mane yra tv tiuneri , tada ieni i ji ir darau >
auto tune ( ieko nanakus )
suranda kanalus, bet jie taip neryskiai rodo !!!
na gaso tai normaliai, bet vaizdas tai labai velas, arba ousetinai ( bet nieko gero) bet nespalvotai ir taip tik pora kanalu
o kiti murgulioja
kodel taip kas cai per navarotas ?

kaip tai gali neiti. As siandien namiie pasiziuresiu nustatymus ir rytoj parasysiu tiksliau. Zodziu su tuneriu, tai pagal regiona pasirenki Pal-I arba Pal-dk, pasiziurek spalvas kaip su jom, ten yra RGB-555, Yuv ir pan. Zodziu as dabar nepamenu tu nustatymu. Siandien po darbo paziuresiu visa konfiga ir rytoj pranesiu.
beje ar neturi kantrybes ar pan. As pradejau viska studijuoti "metodom naucnovo tikanja", spaudineju viska ir ziuriu kas ka reiskia. Ir dabar Su dubu galiu daug ka. Blyn visus mpeg’us persispaudes esu.

beje turi ar isimetes toki kodeka Divx 3.11, nes jis labai reikalingas

na esu susimetes DivX™ Codec 5.0.5

pabandyk isimest 3.11 ir 4.12(berods)… shitu pilnai uzhtenka…

jo susimeciau Divx 3.11 ir nieko gero
tas pats

bbd
karoce kazkas levai cia, nieko nesigauna !!!