su kitu

na ir uzsirovei…Pavargęs vel matyt ne an to uzsokai…
blyn kur ritasi liaudis? diedas su diedu laizosi VeeeVeeeVeee pydaraiBaisu

o as noreciau pamatyt kaip anie du laizosiJuokiasi

Na nezinau, man tai kazkoks nukrypimas…Paklausk bet kurio normalaus vyro, ar jis noretu, kad ir girtas Bučkis su kitu vyru? Abejociau…
Man toks vaizdelis susidaro arba jis rimtai biseksualus, arba gejus!

manu nieko tokio. Nu pabande ir kas? Butu tikrai gejus, neuka nepapasakotu. O ir mes bedurniuodamos daug visko pridarome.Cha cha

Teisingai. Nera ko ivarineti mergiotei kompleksu. Beje, kiek jam metu?

zmones kur jus ritates su tokiom paziurom???
Moteris ir taip bedu su diedais turejus, tai dar pydar*a an kaklo uzsikabins, o paskui "draugaus" astuoniese JuokiasiCha cha
iskrypeliai Veee

Veee nekenciu visokiu p*iderastisku manieru Vyras didzeju ar kokiu tai chrenovu dizzzaineriu Veee

Šypsenanieko cia baisauCha chamano senoje kompanijoje tai buvo beveik norma per vakareliusTaiptesiogVyrasVyrasprisigerdavo ir bandydavo atkreipt i save demesiCha chaCha chaCha cha

na manau kad neverta tiek mergos tapusavyLūpos tiek bernai. abejoju ar jis butu su tavim jeitarkim… Vyras +Vyras Šypsena

gal ce tarp jusu "siuolaikiniu" dvidesimtmeciu tokia "nauja mada"
aplamai dabar madynga but netradicines orientacijosPavargęs

Ka galima pasakyti, ogi tai, kad tavo draugas gėjustas.Baisu

kandiz, mane irgi baisiai nervina, kad dabar gejum but - vos ne pretizas Piktas

Perfrazuojant vieną žinomą posakį: "Nepagautas - ne gaidys" TaipCha cha

"Noriu susipazinti" klube tokia tema buvo, tai manau kad nusikopinai Nekaltas

Kiek žinau, normalūs vyrai net spjaudosi iš pasibjaurėjimo, jeigu reikia bučiuotis su kitu vyruBlogaiManau,taviškis gali būti biseksualusTaip

viskas su juo ok, o tai, kad jis pagiria vyru grozi nematau nieko keisto, kaip tik normalu. man tie, kurie garsiai slykstysi kaip tik pavojingesni atrodo. ir man nenuostabu, kad taip gerai apie ji atsiliepi, juk siek tiek arciau viduriuko nuo tradicinio tipisko patino vyras yra arciau moters, jis ja ir gali suprasti tinkamai.

STEBINA MOTERIŠKIŲ ATSILIEPIMAI.

Keistos Jūs vis giMoteris, skaičiau diskusiją apie tai ar Moterisbučiavosi su kita Moteris, tai vos ne 100 proc. rašiusių merginų teigė, kad yra bandžiusios bučiuotis (suprask, kad bučiavosi su kita mergina) ir joms tai labai patiko, ir NIEKAS NESISTEBĖJO, o čia vyrukas laižiaką sumetė su draugu ir oi, kokia problema. Jis tai nesakė, kad mylėjosi.

Apsidairykite aplinkui, gatvėje pamatysite ne vieną einančia merginą susikabinusia rankomis su kita mergina, na ir ka, pradėti galvoti, kad jos lezbietės? Nes vyrukai pvz. vaikinai 15-25 metų už rankų susikibę nevaikšto. Bet garantuoju, jei tokius gatvėje pamatytumėte, tai savo runkelišku mastymu pagalvotumėt, kad Pedai eina.

P.S. Nesu pedas, turiu normalią šeimą, bet tokios atleiskit už griežtą išsireiškimą, BOBŲ PEZLIONĖS, biesina.

Mergaite, jei tave myli tas vyrukas, ir dar lovoje gerai patenkina, tai ir džiaukis nieko negalvodama, nes jei jieškosi, kito, tai užsirausi ant tokio, kuriam tu turėsi vaikščioti ant pirštų galų ir dar visokiais būdais lovoje aptarnauti…

"Odin raz - ne p*****st" Cha cha

mazhdaug priesh metuz suzhinojau, kad taj wisishkaj normalu…kad retkarciajz traukia tos pachioz leetiez atsowaj…Cha cha

Na viskas ok. Si karta liux Taip
Jis ne gejus. Sake pagalvojus apie mylejimasi su Vyras jam slykstu, nepriimtina tai…