Su Gimtadieniu Ginger ir Maximus - širdžių vagis™

MaximusBučkis Su tortadieniu Taip

Taurė Bučkis

palaukit…dar ir aš noriu pasveikint… Flirtasimkit ir mano nuoširdžius sveikinimus ir palinkėjimus. Ginger -sveikinu tave,būk miela ir jauskis mielai…visada visada puoškis šypsena ir,kad ji visad būtų nuoširdi. Cha chair kad aplinkui matytum daug daug nuoširdžių,tikrų šypsenų… Šypsenatau gėlytė nuo manęs Gėlė ir taurė už tavo laimingus metus Taurė Maximus-širdžių vagis -(gaila nemoku tų mažyčių raidžių į niką įrašyt… Nekaltas)sveikinu,būk ir toliau linksmas ir laimingas.tegul tavo gyvenimą puošia meilė Širdis ir laimingos dienos Tūsas.gėlytė tau Gėlė ir virtuali dovanėlė Taurė.

Na, kadangi Ginger Gėlė jau pasveikinau, tai Maximui irgi linkiu gero bangavimo ir maloniu ispudziu virtualybeje, o realybeje - daug maloniu akiai vaizdu, kuriuos galima uzfikasuoti su foto ir tapti kokios nors parodos laureatu… Nekaltas

nors abu ir dideli nusidėjėliai,bet šiai dienai atleidžiu jūsų nuodėmes Angelas

o iki kada galioja tas Jusu atleidimas?

iki 00.00 Angelas

silpni tada burtai Šypsena

Su tortadieniu Jus Gėlė Gėlė Gėlė Taurė

Vieno filosofo paklausė - kas yra meilė? Filosofas taip atsakė: - Meilė, tai vienas bučinys, du bučiniai, trys bučiniai, keturi bučiniai, trys bučiniai, du bučiniai, vienas bučinys… Bet dabar bučiniai, galima sakyt, iįsigimė. Dar neseniai moterys ir merginos alpdavo nuo bučinių. Ak, kur dingo tos moterys, kurios alpdavo? Tačiau moterys atsikerta - ak, kur dingo tie vyrai, nuo kurių bučinių moterys alpdavo? Tai kaip patikrinti, kas teisus? Yra tik vienas būdas, tam patikrinti: pakelkime taures už tokius bučinius nuo kurių alpstama ir pabučiuokime kaimynus ir kaimynes prie stalo!

Didelis aciu visiems LaimingasTaurė

Nors esu cia esu naujas zmogus bet klubieciams gimtadienio proga noriu iteikti po virtualia gelyte… MaximusGėlė GingerGėlė Gėlė GėlėP.S. Ginger daugiau nusipelnusi to Dovana

Daug daug Gėlėdaug daug Dovana. Labas