Su drauge nusprendem parasyti knyga...

o niex nebuvot bandes ko nors panasaus?

Na jei nieks nesupyks pasigirsiu ir as… rasineju eilerastukus… parasyciau ir knyga, bet neuztenka kantrybes manBaisu, o stai jau turiu ir tokia ,neoficilia’’ eilerasciu knygele ir filmukas pagal juos susuktas…Angelas

wow…tai parasyk cia mums koki idomu ir ikvepianti Cha cha

Nepaukštis

Negaliu pakelti sparnus ir išskristi,
Nerandu uolos pradžiai.

Ar užmerkei akis?
Ar matei mane besisupančią debesy?

Atleisk ir vėl negrįšiu namo,
Juk tai gyvenimas.

Pasiilgstu mėnulio, paremto uolos,
Nelengva būti paukščiu.

Tai vat…

tai jus apie ka rasysit sugalvokitŠypsenaar eiles ar romana ar pasakas ar kokius nuotikiusLiūdnasTaip

idomus eilerastis…nu bet linkiu ir toliau kurti!!!nebandyk sustoti…

Aciu uz palinkejima, tikrai reiketu dabar atrasti daugiau laiko eilems… kazkodel jo labai mazai…Nežinau

cia manau ne pasiteisinimas…noresi tikrai rasi to laiko!svarbiausia norai…

Tai vat kad tiesa sakai, na tikriausiai man dabar atostogos nuo elerasciu rasymo… Šypsena

man atrodo kazkaip kad pats kvailiausias pasiteisinimas laiko neturiu!nu aisq kartais gali netureti…bet ne menesi ir ne du…gal paprasciausiai ikvepimo nera?nu bet bus! Laimingas

Nu vat yra tas ikvepimas bet matai kazkodel vis atsiranad tokiu svarbiu dalyku, ir atsirades internetas manau turputi isikiso i tas ,eilerasciu rasymo atostogas… Angelas

tai neseniai teisivedei?

Nu nuo spalio, palyginus dar neseniai…

gal pirmiausiai turi kilti daug ivairiausiu minciu, o tik po to jos suktis apie knygos rasyma, o ne atvirksciaiLiežuvis

Minciu tai yra…Mes labai panasius dalykus esam dariusios…nu bet ne knyga…

tai esmė yra ne knygoj/sąsiuviny prirašyti tuos kelis psl o turėti ką rašyt ir pasakyt, argi nia…
čia tau ne blynų kepimas;F

bet ačiū už temą, atsiminiau kajp 15-16 metų su geriausia drauge manėm, kad pensiniam amžiuj, jei nekentėsim nuo skelrozių etc. parašysim knygą apie baladones savo;D
dar lyg neužmiršau pgr dalykų…bet rašyt tyngiu, tik tada kai turėsiu židinį tipo[;

kadaise mes tryse rashem viena dienorashti, cia buvo gal 11 klasej Cha cha. va, rashydavom temom, kartais diskutuodavom, kartais bardavomes. tie trys: tai dvi mergaites ir bernukas Šypsena. o shitas sasiuvinis kazkodel liko pas mane ir dabar kartais labai juokinga ji paskaityt Taip… ideja kilo, kai nusibodo rashinet per pamokas tu mazu rashteliu- pastoviai reikejo pleshyt puslapius is sasiuvinio galo… tad tam skyrem visa sasiuvini Laimingas

ech, geri buvo laikai TaipGirtas

mes su ta pacia drauge irgi turim sasiuvini toki…ir ten per pamokas susirasinejam…nes dazniausiai ne kartu sedim,bet jau tu sasiuviniu prirasyta koki 13 Cha cha ir tik per siuos mokslo metus…