Su balandžio 1-ąją!

o tarp kitko Nekaltas ar šiandien Vilniuj pustė ryte? LTV pokštas ar realybė? Nekaltas

nepuste. kaip ir eurovizijos anuliuoti rezultatai.

mane siandien gerai isdure darbe. dirbu viesbuti, kur yra ir kavine. tik atejau ryte i darba, dar nespejus atsibusti. skamba telefonas. vyriskas balsas man sako- trukdom is maisto vertinimo inspekcijos, vakar gavom skunda is zmogaus, kuris apsinuodijo jusu maistu, sako noretumem atvaziuoti patikrinti… as aisku gerai - prasom! bet toptelejo tokia mintis, nejaugi jei vaziuotu tikrinti, tai pries tai pranestu!!! niu bet kai nesusidurus su tokia situacija! Šypsenabet paskui pradejo juoktis, ir pasake, kad cia is kito viesbucio, jog cia tiesiog pokstas Laimingastai va, taip netiketai buvau apgauta Labas

geriausiai buvau apgauta prieš kelis metus. pardavinėjau sodą. įdėjau skelbimą į laikraštį. kolegė po pietų sako: “SKAMBINO”. paduoda tel NR. - perskambink. skambinu. “ČIA jūs perkat sodą?” klausiu. Vyruškis ,vos ne isterijoj, NEEEeee. aš dvarą perku (pyyypt) Kanda pasirodo, ji telefona ir tel. knygos nurase… o mokykloje pati buvau mokinius apgavusi. Per pirmą pamoką, krūva vėluojančių (paskutinė savaitė prieš atostogas)sakau “vat per tokius vėlavimus pramiegojimus nelankymus direktorius atostogas atšaukė” Buvo toks NEEEE Pypt pypt kad galvojau mokykla sugrius. o tada Juokiasi Juokiasi "o jūs pasirodo dar ir miegat per pamokas - užmiršot kad balandžio 1 ?

o ash atejau i darba i suzinojau kad shiandien mokes ketvirtinius priedus Cha cha . neseniai pakeitem direktoriu taj sako mol jis atsineshe ir nauja tvarka, ash jau delniukajs trinu paskuj teko nusivilt Laimingas taj kolektyvui pranesiau kad finansu tema nejuokautu daugiau Cha cha

Aš šiandien po 15 metų nesimatumo pranešiau vienam asmeniui, kad esu jo mieste ir neturiu kur nakvot.Parašiau tlfn.Paskambino.Labai nusivylė… Žiauriai pajuokavau, bet buvo už ką Cha cha

gerai jai atsiminė po 15 metų

Skelbimas balandžio 1 dieną bendrabučio skelbimų lentoje: “Merginas, kurios dar nepraėjo defloracijos, prašome kreiptis į 616 kambarį”. Rezultatas pranoko visus lūkesčius.

Mes darbe padarem toki dalyka Šypsena uzsakem spalvotu saldainuku Jelly Beans 10 neiprastu skoniu: purvo, slieko, zoles, sardiniu, spageciu, muilo, snargliu, ausu vasko, juoduju pipiru ir vemalu. padejom lekstute su kaupu dienos pradzioj… kazkaip ir sumazejo Cha cha Manau, antra karta ne visi norejo imti. tik mano ex bosas imdamas antra karta sako: negaliu atsispirti Cha chaka tik apturejau gera regini, kai kolega sumaise ivairiu skoniu ir isidejo i burna Cha chaEvil! Juokiasi

hmm Jelly Beans zinau o kaip suprast tuos skonius? Pavargęs kaip cia taip uzsaket? galima smulkiau?

na, tiesiog tokie skoniai… neseniai pipiru sukramciau… nu, rimtai pipirai. Online uzsakem, bet cia vietoj (US), per kelias dienas pristate.

Su balandžio antrąja!

Sveika, Kove, nuostabu matyti tokius zmogucius Gėlė Gėlė Gėlė .Paziurek, kiek seniai begirdetu personu cia parase, esi sauklys - gerasis sauklys Gerai

Eh, o as tik sian prisiminiau, kad vakar balandzio 1 buvo, ba svecioj saly tokia svente, matyt, neegzistuoja Nežinau tai ir pamirsau ka nors ishdurt, ir manes niekas neapgavo Žliumbia

kokioj sali nesvencia Balandzio 1-os? kur esi? Labas

Net nepatogu,kad nepadėkojau visiems visiems mane prisiminusiems.Taisausi- ačiū.Labai.Aš irgi šeimos pasiilgau,tai va tie darbai užspaudė.Dabar rašau per mobilką-neisivaizduoju kokią sąskaitą gausiu… Šypsena

Ar žinote, kaip vadinasi balandžio 2-oji? Ugi ATMELAGIS Girtas Mano vaikai sugalvojo Taip Cha cha