su artejancia SVENTE visus

As apie Baltarusija nekalbu.O apie isivysciusias Europos valstybes: Svedija, Norvegija…

tai as taves nebesuprantu,tu pats turbut savo nuomones neturi,o loji bile lot.Panagrinek siu valstybiu istorija,ar buvo jos sovietu sajungoje?Kas kaltas kad Lietuvos tokia istorija,valdzia kalta ar geografine padetis o gal didieji kunigaiksciai kalti?Nieks nekaltas,o issivystimui as tau dar syk kartoju kad reik laiko,per kiek Svedija ir Norvegija tai pasieke,turbut per pora metu pagal tave.Neaaa tai ka jie turi buvo kuriama simtmecius,taip kad nereik nieko noreti kad per 13 metu pas mus butu taip gerai.As tikiu,kad po 20 metu ar daugiau ir pas mus pasikeis,gal mano vaikai gyevns kitomis salygomis, o gal anukai,bet man nesvarbu,nes as dziaugiuosi sia diena,gyvendama nepriklausomoje salyje ir galedama laisvai judeti.
Tu nesidziaugi nepriklausomybe, ji tau nieko neteikia, o idomu jei tu vis dar gyventum nepriklausomoj saly ar butum turejas galimybe pamatyti tapacia Norvegija,Danija?
Na zodziu nebematau prasmes gincytis,nes tu paprasciausiai pats nesupranti apie ka kalbi,tau blogai nepriklausomoj Lietuvoj,Baltarusijoje irgi blogai,tai gal ne Lietuva kalta o tavo tevai kalti kad nepagimde taves kur nors Svedijoje ar DanijojeKietas

taip mes nezinom kaip bus,bet yra pavyzdziu Airija.Pasakyk kuriai valstybei ES pakenke?Taip pinigais ji musu neapipils,naivu to tiketis,bet tikrai nepradesiu tau aiskinti visos jos teikiamos naudos,jei taip nori pasiklabek su politologais ar kitais zmonemis kurie tikrai daugiau nusimano apie situos reikalus nei tu,gal tada ir tu biski daugiau suprasiKietas nes kad ismanyti siuos reikalus tikrai nebaigto vidurinio issilavinimo neuztenkaNe

As ir nenoriu,kad Lietuva greitai taptu Norvegijos ar Svedijos lygio.Tai neimanoma.Bet zinot kas man liudniausiai,kad Lietuvos valdzia dirba sau,o ne salies geroviai.As ir nesitikiu,kad Lietuvoje zmogus uzdirbs 10000 litu,bet as noriu,kad zmogus galetu uzdirbti tiek,kad galetu pragyventi,paatostogauti,ka nors nusipirkti.As kalbu ne apie tai ka pasaku knygoj perskaiciau,mano nuomone suformavo,tai ka as matau pats.

Siaip vidurines as dar nebaigiau.Lietuviai nemoka gyventi savarankiskai,isilaisvinia is SSRS jungo po 13 metu jau metasi nauja.Margarit Tecer sake,kad ES nieko gero neduos,galbut po kiek nors metu tai visi pamatys.Na bet viliuosi,kad ji klydo.Patikekit nesu toks bukas kaip,kad jus manot zinau mazai,bet noriu zynoti ir turiu tam galimybe.dar turiu du menesius nuomonei suformuoti.Siaip ar taip 100% aisku,kad mes istosim i ES,o kas bus pamatysim.

kudykis atimtas nuo motinos irgi nemoka gyventi savarankiskai

Ta prasme SSRS Lietuvos motina?

o kas renka valdzia?MesTaip
bet vel cia jau kita diskusija

uzbaigiant siuos gincus noreciau tik pasakyti kad esu laiminga gyvendama laisvoj Lietuvoje ir kadangi vakar neturejau galimybes to padaryti einu dabar pakelsiu Taurė uz musu visu laisve.
Ir dar…palinkesiu Tau Pabo tikejimo ateitimi,nors sakoma kad viltis durniu motina,bet jei tikesi tai zinok ir gyevnti geriau pasidarisTaip

nereik tiesiogiai suprasti, pries 13 metu Lietuva naujai atgime,cia vot ir slypi visas paslaptis,atgimime o ne SSRSMirkt

Aciu.O as mums abiem palinkesiu,kad jus sioje diskusijoje del ES butumet buvusi teisi,o as klydes,tada jus ir toliau dziaugsites laisva salim,o as pradesiu dziaugtis.

Na neesu tokia sena kad būčiau verta "Jūs" Šypsena
bet vistiek dekui uz palinkėjimus, dar galima palinkėti kad ir tie kurie išrinko naują LR prezidentą irgi būtų buvę teisūs Girtas

Tai jau tikrai.