Su ar be prezerwatywo?

Kas čia per “taip ir reikia”? Už tai nei vaikų nei bacilų kūšy neturiu Gerai(tris kart tfu tfu tfu)

Taip tau ir reikia, kad medu laizai, per guma Nekaltas Cha chaAs irgi neturiu bacilu ( ftu tfu tfu ) Liežuvis

Nu jo - seksas be gumos ir kiti įdomesni malonumai tinka tik pastovesniems santykiams… Ale gyvybė ir sveikata vis tiek svarbiau

Na per atsitiktini seksa tai su preziku saugiau, nes nezinai ka gali pasigauti Taip, o jai su pana jau siek tiek ilgiau bendrauju ir esu isitikines, kad jinai neserga kuom nors tai aisku be preziko,o draugystes proga nuperku kvietku ir pakeli pleistru nuo nestumo. Pleistrai valdo Cha cha Taip

Juokiasi

ir po to galvok, ar neuztaisei mergai vaiko Šypsena taip geriau nedaryk, mano jau dvi drauges taip prisidirbo. vienos mergytei siandien lygiai keturios savaites sueina Šypsena

man irgi nepatinka…lyg medu laizyti per stiklainy Cha cha Liežuvis

del prezu tikrai teisybe. LIFE STYLES tikrai gaidys didelis Juokiasi

todel kad jokio malonumo nebelieka uzsimovus kazkokia guma… Be maloniau… Girtas

Apskritai Lifestyles’us turėtų uždrausti pardavinėti Kanda

bet jeigu nespeji, tai… Apakęs Žliumbia

na nezinau. mano vienam draugui tai patys geriausi prezervatyvai. aisku nesuprantu as to gerumo, bet pasirodo yra tokiu, kuriem patinka Šypsena

reikia, kad spėtų.tegu pasiterniruoja Cha cha

Nu wa ir patarimu cia rast galima=)

aiswq kad geriau be siaip Geraigeriausia vartoti tabletes ir viskas Šypsena

“pabandzius be prezerwatywo, kita karta myletis su juo, tei tas pats kaip banana walgeet su ziewe…”

Tarp kitko, net ir spėjus ištraukt, tikimybė užstatyt vis tiek lieka. Nes dar betampant “sutepimui” išsiskiria skystis, kuriame dažnai būna buožgalvių. Taip kad irgi astargiai…

JuokiasiO iš tų mažyčių buožgalvių, išsirita dar didesni buožgalviai, kuriems, paskui reikia aiškinti apie tampymus ir apie jų sukeltas pasekmes… Pasaka, be galo Nekaltas Cha cha

už tai gerina demografinę padėtį ant Marijos žemelės ir neleidžiam čečnia ir visokiem kitokiem juodašikniam mūsų aplenkt Juokiasi

Issamesne analogiska tema : [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/261202.21 -=(1491790243](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/261202.21-=(1491790243) Cha cha