Su 2019!

per sventes kokia >30 austriu surijau. Vakar kepiau nes zalios jau kaip ir pabode truputi. sampano negeriau, geraiu prosecco Nežinau Rafi, pirma syk girdziu “black widow” straina. o siaip kaip augunusiam zole neskirt sativos nuo indicos ir nezinot kas yra kas tai biski geda turetu but Cha cha

Auris,apie austres Cha cha ,vakar saliutus nuo savo auto kapoto saudziau,nepamenu,per langa paziurejau namu,nekazka,bet dar baltos zuvytes like,tai ne taip baisiai viskas atrodo Cha cha

Dr faktas kad viskas ok jei zinai pavadininus ir siaip duodu 10 balu zmonem kurie domisi viskuom… ka valgo, ka pamato vaziuojant, tv zvaigzdes kad ir lietuviskas t.t. tsakant jei hdd talpa didele ir tas hdd greitas tai ko ne Gerai O tos austres ar midijos ka as zinau, fr pajury prisirenki pilma maisa… sh vertes ten jos Šypsena) paragavau tai nekazka… kiti aisku valgo jas…

rafi, idomi logika Cha cha tai tada pvz. baravykas miske irgi shdo vertes ?

Vertingas tik saujoj esantis baravykas.

pas tave ten baravykas? Juokiasi

Santimai, kokie dar tarpiniai variantai kelis kart metuose, jei pačiam įspūdį padarė atidarinėjimas iki tiek, kad nesusilaikei įkėlęs foto Šypsena Būtum norėjęs dalyvius pasveikint foto pagalba būtum įkėlęs, kad ir šampano pilnas taures su žmonos kojom fone, o ne bandęs desperatiškai tą pačią foto su gėrimo etikete įkelt kelis kartus.

Zhakai, o palinkejimas buvo be pavydo, pykciu ir pagiezos Šypsena

Foto dingo greičiau nei spėjau pamatyt palinkėjimą Šypsena Aš irgi be pykčio.

Nera cia jokio pykčio, tiesiog reikia islaikyt ant AB dinamika diskutacijos Taip Cha cha. O tu santims sekanti syki idek buteli ne uz 18€,o bent jau uz šimtuka Taip Juokiasi

Kur austrės ir midijos ****o vertės? Juokiasi jei prisirenki bet kokio ****o, į kurio puse net vietiniai nežiūri, tai nereiškia, kad visos midijos ir austrės nieko nevertos Juokiasi tu ir lt upėse geldeliu prisirink ir sakyk austrės *pimp…*nia Cha cha

o tai tos austrės kur vertingos, jos fermose užauginamos?

Rafis kaip visada Cha cha Kad neatskirt jautienos nuo kiaulienos ar viskį nuo burbono, tai jau labai prastai su skonio receptoriais turi būt.

Gal ir gerai, gali pirkt paslepsnius ir tratint apsiseilėjęs, kam pirkt jautiena, jei jokio skirtumo? Juokiasi

Saltibarsti, didžioji dalis fermose, dalis natūraliai. Bet kvaila tikėtis kad nuvarysi Prancūzijoje į paplūdimį ir prisirinksi normaliu austrių ar midiju

man tie gurmanai austrių valgytojai vienam lygmeny su tais , kurie tarp spektaklio pertraukų vaikšto ir kuždasi, kad šiandien petras gerai vaidina, o vat jonas ne kažką, panetkininkai, mol , mes geresni, nes mes meną suprantam, cypia prie maleviciaus kvadrato sustoję Kvankt?

qwasas, o man tie kurie rija kas papuola svarbu skrandi uzkist tai tokie biski Kiaulė lygmeny - ph ka svarbu lovys pilnas butu

Ka tu ten veiki tarp tu glušiu? Cha cha

drrr- švogerka dirbo vyr šefu dramos teatre tai bent paėsdavau per pertraukas mianyninkų klausydamas Cha cha

domas aš nieko nesitikiu. tiksliau, tikėjausi atsakymo, kad fermose austres šeria kombikormais su aukso dulkėm. todėl jos tokios vertingos.