Studijuojantys UK

ucas.ac.uk is ten bus nuorodos i univeru puslapius, jei kuris sudomins. kai pribres klausimai, kurie is ju geresni, pasieskok reitingu tokiu laikrasciu kaip Times ar Guardian interneto puslapiuose. sekmes!

ajrius >> o as manau, kad nereikia issidirbinet ir pradzioje galima dirbti bet ka, ka tik pajegi. o kas del rankeliu - tam pirstines israstos. ir siaip, norint vaidint ponicka, tada gal geriau visai nevaziuot, o sedet ant savo zirnio ir laukt princo and kumeliaus. that’s it

Aciu baisingai, tikiuosi pravers Šypsena

Tai neissidirbinejimas Mirkt kam pradeti nuo prasciausio, juk reikia kelti kartele kuo auksciau, ir savimi tiketi. As tik draugiskai patariau - pats indus ploviau, kai nelegalas buvau, manai issigalvoju, kad tai labai blogas darbas? Pirstines ir pratruksta o jei ir laiko kokia 10 min, tai vistiek rankos nekvepuoja. Jei nesi indu plovusi is eiles kelias valandas, nezinosi. Sakykim jei bare dirbi ir bokalus paplauni kas 10 min, tada kas kita… Beje, vakaruose vertinama saviraiska, o ne darbstumas, reikia persiorientuoti Mirkt

ajriau >> tai as juk nesiulau pradet nuo zemiausio. bet tiesiog man keistai nuskambejo tas pasakymas, kad “jau indu tai nesiruosiu plaut”. niekada nesakyk niekada. as pvz irgi visai nenoreciau to daryt, anei zemes ukyje kapstytis, bet jei reikes, reiskias, reikes.

gal zmogus prisiklauses dar blogesniu istoriju apie indu plovima. niekam nepaslaptis, kad UK klesti nelegalus darbas uz MAZIAU NEI MINIMUMA, ypac tose sferose, kur nereikia anglu - porter, cleaner, housekeeping, zemes ukio darbai. ne paslaptis, kad ten pacio zemiausio sluoksnio zmones dirba. automatiskai nesinori zinantiems situacija i tokia kompanija patekti… Aisku, neturint kitos iseities tenka Liūdnas

truputi OT: atsiprashau, bet jei ash moku kalba, turiu galwa ir moku ja naudotis- tikrai neisiu indu plaut Juokiasi nei anglijoj, nei lietuwoj, nei kur nors kitur. jeigu jau nebutu jokios kitos isheities- eichiau, bet esu 100% isitikinus, kad isheitis bus Juokiasia, tiesa, del pokalbio. ash wis dar lietuwoj (: tewai irgi chia ir alga gauna litais, taip kad 20k nesusidaro ir nesusidarys, bet kol ash baigsiu studijas (: o kaip su interview- kiek zhinau, i juos kwiechia tik home student, gywenanchius UK. po EU lietuwiai irgi kaip ir home student, bet ar reikia wykti pokalbio? galwoju, kad ne, bet del wisa ko Nekaltas

timesonline.co.uk/article/0,2-1343642,00.html ir the times top universities- timesonline.co.uk/section/0,716,00.html (the times top universities- lentele)

Sveikuciai Šypsena Gal aki kas pazista mane is ANGLIJA.COM forumo, as ten bunu mergytia(mergytia18).Kazkada va dar su ajriu bendravom nete mes ŠypsenaPadavus as per UCAS i middlesex, hertfordsire, london metropolitan, kingston, brunel universities.Business studies,tarp ju ne vien bakalauras ,bet ir HND bei foundation vienas course’as apsidraudimui.Visi univerai Londone Šypsena

Cia gal reiketu su kiekvienu univeru tikslintis atskirai, ar kvies jie tave pokalbio.

Jei kam aktuali verslo ar vadybos specialybe, siulyciau uzmesti aki i ft.com/mba - jie kartu laikomi ir verslo mokyklu reitingais is esmes (ne tik MBA degree), bei yra vieni is autoritetingiausiu pasauly.