Studijuojantys UK

Ekonomika, jo warwickas geriausiai butu bet ten reikalavimas nemazhas Cha cha geru pazhimiu jiems reikia Cha cha

O tu Lietuvoj pabaigei mokykla ar UK, ta prasme, kuriuos pazymius naudoji ten stodamas? As kai lietuviska atestata naudojau, tai labai miglotai isivaizdavau, ko jis vertas Cha cha

nu dar gavau pasiulima is Manchesterio ir Royal Holloway. Abu ekonomika. Abu praso ABB. Nekaltas blin, dabar nzn ka daryt, siaip manchestyeris geriau uz ta CITY… bet man londonas gyvent labiau traukia. Nekaltas Beje, mane is LSE irgi isspyre, nors net du kursus ten rinkaus. Cha cha Cha cha Pavargęs

Pagal ka sakai, kad geresnis? Kokius reitingus naudoji? Matai, jei butum i Cass Business School stojes (City Uni dalis), tai jos reitingai daug geresni uz Manchesterio ar Royal Holloway. Bet tavo specialybe Economics, ji School of Social Sciences, ir as jos atskiru vertinimu nesu mates… O siaip City Uni nera labai pagerbtas tarp univeru cia. Galiu tik pridurti, kad Londone bunant bus daug patogiau karjera planuoti, eiti i karjeros muges, dalyvauti interviu, konferencijose ir pan. - juk cia Europos verslo centras. O tu i LSE bent i shortlist patekes buvai (apie tai atskiru laisku pranesa)? Gerai isiskaityk, kokie tu visu mokyklu pasiekimai idarbinant baigusius, kokios galimybes mokytis ir viska, kas domina, paskui galesi rinktis. Apie City galesi manes klaust Mirkt

ash tai naudoju a-level pazhysmius (teisingiau predictions) Cha cha

Tai, jei tave priims, kur labiausiai nori is likusiu, negalesi dziaugtis, kol predictions “neissipildys”? Fingers crossed tada Cha cha

aha… Cha cha reikes pasistengti Cha cha net labai pasistengti Cha cha

O ka butum dares, jei pazymius iki Oxbridge lygio butum pritempes? Cha cha

buachiau y cambsU stojes, bet pramete jie mane Cha cha shiaip predictionus gavau 4A bet geriausiu atveju gausiu aabc Cha chao to man pakaktu ystoti y bristol ir durcham Cha cha

o kur mokais ir kokius dalykus?

ekonomika,mache,computing ir film studies Cha cha

gal ir as prie jusu prisijungsiu Cha cha jau laukiu univeru pasiulymu

Tai papasakok, i kokia specialybe stoji, kokiuose univeruose, cia ar Lietuvoj mokykla baigei?

Tiek mazai cia tik jusu.Suskaiciavau kad tik 2 studijuoja - kiti siaip lankytojai. Na tada busiu trecias;]p LabasLuton unive Buisness Studies

OHH EILINIS, as irgi katik pasiziurejau, kad gavau conditional offer is Lutono Šypsena tai jei issilaikysiu egza anglu, ir kitur nepriims, tai studinsiu Interjero dizaina. Beje, norejau paklaust, kas pas juos ten per kalbos testas, TELAS berods vadinasi, ar jis lengvesnis uz IELTS. Ir dar, ar ten labai daug uzsienieciu, ar ir anglu yra?

sveiki sveiki, malonu kad ajrius pradejo kokia tai kalba ir bendravima tarp musu studentu Šypsena nors as irgi kaip matau nelbaia daug dar cia realiu studentu, daugiau tokiu norinciuju ir stojanciuju. na kaip ajrius zino aisku bet as prisistatysiu kitiems- studijuoju Financial Economics Liverpool university. Kaip kam kaimas kam ne kaimas, bet univeru as patenkinta, mokslais ir viskuo irgi. pradzioj kai atvaziavau keleta menesiu labai sunku buvo, bet ko gero is psichologines puses daugiau, nesitikejau gal kad gali but taip liudna ir t.t na bet viskam reikia laiko prisitaikyt, dabar viskas tikrai gerai Šypsenais pradziu galvojau persivest kursa i koki Londono univera, nes galvojau didesnis miestas, idomiau ir t.t. bet dabar patenkinta cia esu, cia maziau zmoniu nei londone aisku, bet zmones draugiskesni, zinai visa savo aplinka, savo barus ir klubus. beje ir taupu kaip kad kazkas pasake, londone travel card 20 svaru savaitei vien tik, o man cia dar neteko uz transporta moket. visur pesciom nes univeras ir gyvenamoji vieta centre tai visos ‘pramogos’ vietoj Šypsena kas ten i manchesteri stoja, gal kas domina, as daznai mancesteri bunu man patinka tas miestas labai, galiu pagelbet kuom nors Šypsena

bandau stoti i UK universitetus pagal UCAS programa: University of Central England in Birmingham, University of Hertfordshire, The University of Hull, The University of Liverpool, The University of Stirling ir University of Wales (Bangor). Pasirinkau Business Studies Cha cha gavau laiskus, jog svarsto mano application. bet jau turiu pasiulima is Hull univero. ryt dar issiusiu paraiska i Luton universiteta, bet sklando nelabai geri atsiliepimai apie ji Nekaltas zodziu, jei gausiu koki pasiulima, bus liux, jei ne irgi liux, nes vis vien Lietuvoj stosiu Cha cha i UK vaziuociau tik todel, kad noriu patobulint savo anglu kalba Mirkt

Man įdomu kada reikia musiųst aplikacija į UCAS. Jei, pvz, aš mokausi 11 klasėj, tai reiškia, kad aplikaciją turiu siųst iki 2006 sausio (nors egzaminai dar nelaikyti). Ar geriau siūsti tą ‘apply’ kai išlaikysiu egzaminus (in LT), t.y ~2006 birželio mėnuo. Mhh Mirkt

UCAS forma siunciama nuo rugsejo iki sausio 15 d. paveluotos paraiskos eina per clearinga. todel egzaminu nespesi islaikyti. tau reiks siusti 11 klases metinius pazymius, tai gali dabar pasistengti Cha cha nors man 11 klasej dar ne tas galvoj buvo Girtas Juokiasi

liaw liaw. kita savaite laikom TELAS’a. ir tada tiesiai y Lutona.