Stroika vieka

As dabar ant mediniu dedu, trumpai laiko, bet pigios.

taigi sakau is nerzaveikines vielos daryk, jami kokiu 3-4mm, susikarpai reikiamo ilgio gabalais ir sukabins taskais tau su argonu, tik ar paprasta nerza tinka maistui, tai kitas klausimas

aš irgi iš nėržaveikės tinklo pasidaręs, truputį prilimpa, bet iš esmės patenkintas Kietas Turiu kitą problemą: ant rūkyklos stogo kaupiasi kondensatas, kuris vėliau varva ant žuvies. Tokiu būdų su smalkėm sugadina visą žuvies grožį (pajuoduoja)… imagizer.imageshack.us/a/img537/7084/qMAom0.jpg

tokiam kambarij rukinant nelabai laiko zvejybai liks Juokiasi, pas mane nuo uzkurimo iki zuvies isemimo lygiai viena valanda…ir zuvyte sultinga ir estetiskai Gerai atrodo. Vetos 1m2 uzima…reikalui esant ir i zvejybos vieta galima nusivezt… Siulau keist paskirti - Geraipirties parylka gautusi Mirkt

Jei kondensatas kaupias,o lubos pas tave siltintos? Tai ne tik zuvi rukysiu, galima bebra, avi,vista, desru prigamint.

Dvirati, ne, o ir pati rūkykla iš metalo Ufff

Beveik visa maisto perdirbimo iranga padaryta is nerzaveikos.

Tai jei is metalo tai salta diena turi kauptis.

del kondensato, reikia daryt virsuj alsuokli, geriausias dalykas “zaparinis” maišas (taip rukau pas tėvus bačkoj 200ltr), pas save esu padares mažą angelę, jau kai ikaistą rukykla iki 80c, ją atidarau ir viskas ok jokio kondensato.part.lt/img/343942c258d42157464d4440561707b1743.jpggrotelės betonavimo sietas, dabar perstatinėju į kitą vietą, tai galutiniame variante ir sumažinsiu iki 75*60*40

Sako: -O jus leidima statybai turite? -Argi suns budai reikia leidimo? -Noreciau pamatyt jusu suni. ziuret 5:40youtube.com/watch?v=f7M1by8frM4

part.lt/img/5d2fe3bbd5366abc3c425b59e6435a31656.jpgesu viršuj pasidaręs sklendę, kurios pagalba taip pat galiu reguliuoti šilumą. Tarp kitko, daugiau 60 laipsnių nelaikau Kietas Liveri, kas epr zaparinis maišas?

zaparinis maišas tai toks maišas naudojamas kaime bulvėm vešti ~60 kg Šypsena jis medžiaginis, bet tie siūlai tokie kaip sintetiniai-kvėpuojantys, nes jie glotniai nesusipina, tėvas vieną perleido ant pramogų Šypsena

supratau, žinau apie ką kalbi Šypsena tai juo “apmušti lubas”? Cha cha

Zuperinis, nuo superfosfato trasu Cha cha

taigi groteles tik tam kad jeigu netycia nukris zuvis kad neikristu i skyle, ar jus cia zuvi norit det ant groteliu ir rukent?? taigi zuvi risi sniuru galva i apacia ir kabini rukyt

aš tai guldau ant grotelių, ypač patogu karšių išklotines rūkant Niam niam

Ne visa zuvis kaba

Groteles yra gaminamos specialia rukyklom-tokios nelygios,i kauburiukais,kad neliptu zuvis,arba jei paprastos,po zuvim dedami medienos pagaliukai apvalus,jie neleidzia prilipti. Del kondensato-rukykla neteisinga,neapsiltinta,todel ir bega-tai visu muriniu ir metaliu rukyklu beda.Zuvis nekrenta iki 3-4 kg,jei teisingai pakabinama,isdziovinama iki rukymo ir neperkaitinama,ir nieko rist nereikia

Užteks knist protą, šuniui žiema tikrai bus šilta Gerai.

sitas nors nesigedija i zveju foriumiuka idet, ne tai kai bobikas Blogai