Stresas. Kaip jo atsikratyti?

CryptiC, jei tamstai stresa sukelia tai, kad esi ne laaaabai laimingas , o tik laimingas, tai cia ne psichologinis veiksnys, o egoizmas, ka as jau minejau. Dar karta pabandyk issprest testuka. Ketvirtas klausimas labai svarbus. Gali pagalvot ilgiau. Ir nebandyk atsikalbinet, kad tavo, mol kreivi dantys ar klishos kojos, slenka plaukai is visur, ar per dideli pilva nesimato to, kas turetu matytis. Tai taves nuo atsakomybes neatleidzia. Aisq cia ne psihologiniai veiksniai, bet maza ka pats gali sugalvot kaip pasiteisinima.

viska lemia poziuris…i problemas, aplinka. anksciau buvau idealiste, neiseisiu i darba, jei lova nepaklota, valgyt nepadaryta, kad tik namuos tvarka butu…darbe analogiskai, neisiu namo, kol viskas nepadaryta…ir pamaciau, kad galutinis rezultatas ne toks kokio tikejaus…visur begte, kazkiek istempi, o po to baigias viskas didziuliu nuovargiu Nežinau ir nieko nebepadarymu…patariu nebandyti ‘isspausti’ is saves visko, nes jegu reikia ne vienai dienai, o jei zmogus zvalus, pailsejes, tai ir stresuoja jis reciau Taip

nebutina kabinetis prie kiekvieno zodzio…

Sutinku ir su skarlett ir bungalo. Dirbu pardaveja, matau kasdien daug zmoniu ir galiu pasakyti kad kai pamatai kokiu yra zmoniu(net vardint sunku) kad, paciai gyvenimas tampa be galo mielas ir visi rupesciai isnyksta. Pamatau, kad esu laiminga, jog turiu rankas kojas, galiu kalbeti, girdeti. Jau vien tai yra Laime Šypsena

Stresą patiriame vos ne kiekviename žingsynje ir nuo jo gali išgelbėti tik “šalti” nervai. Beje, o jei jautiesi nelaimingas, nesuprastas, nemylimas ir dar visoks koks tai jau ne stresas, o depresija. Labas

Butina. Jau vien tam, kad susinervintum, supyktum ir uzsinoretum duoti man i dantis. Kadangi to padaryti negalesi, patariu ziebt kumsciu i stala pries tai ant jo padejus lapeli su kokia nors nupaisyta marmuze ir prierasu “Bungalo” (gali atsispausdint mano profaila). Esu garantuotas kokiais 80%, kad pades. Jei nusimushi krumplius (ko tau ir linkiu), tai stresa nuims 100% bent jau 24 valandoms.

Aciu bungalo, tau irgi geru svenciu…