Stot, teismas eina

Aga Šypsena Jau daviau mieste vaizdu,vos bortu nejamiau,bet ir nubaudziau keleta ant aplinkelio Cha cha

uz bmw Cha chatalpix.lt/u/Otj235l

Atsimenat mano situacija? Kai aceit pirkejui pasake kad varikli ir turbina reikejo keist, nes slangose ant sieneliu tepalo buvo. Tai daugiau man neskambino, o pastebejau paskelbe ta masina ir pardave uz bisky pigiau su idealiu stoviu. Matomai pinigu labai reikejo. Gerai kad pataret nelyst i aferas tokias, kur prigaut bando. Uz tai jums Alus Alus Alus Alus Alus Alus Alus Mirkt

Kad *bliamba* zmona su mamka dvi binkes sampes susivarte… Kol as po 4 alaus atsimerkiau po vakar. Dabar pas uosvius *skylė* pilam toliau JuokiasiSixeri tave su kaledom ■■■■■■ Juokiasi

Juokiasi stipriai pavarot. Cha cha

Stiprus palinkejimas Juokiasi

Atsiranda Kaledu noras fura pirkt. Gal praeis. O jeigu ne, tai TGX ar Actros? Skaitau

Man kažkoks noras ant GTi per šventes acirado Paplepėkim

Vo makaule Gerai sveikijYmai

Kodėl šikseri reikia jas pardavinėt?

Nes anis yra kriziu sukelejas: dirbo su NT - visiem batai buvo, dabar transporte dirba, tai irgi jau ruostis reiktu.

Nes termostatui pzda Kietas

wuo tai blie reik savo runkelinę techniką pardavinet Žliumbia

Bitkoinus pirkt reikia!

sikseri jūs ir tesilaikot iš tokių privatinykų Cha cha jei ne privatinykai, krovinius pasiimtu didieji girtieka, vlantanis, ir kt. uzkeltu savo kainas fraktu ir liktumei be savo atlygio LOGISTO.

Du draugai turi pervežimo įmones - švelniai tariant nebadauja. Cha cha Vieno biznį kaip tik nori nupirkti už daug. Cha cha

Navaro gali ir visai nebut, jei algos sukeltos. O ne 200eur, kaip kitur Cha cha

Ogiz, dekui Mirkt

Sikseri sakai sprinteris turetu darbo ? Nekaltash

Kiek teko girdet 8cnt uz km su busu isvykus 4 sav,europa ir balkanai. Savaite ~6k km, valandu kartais per para ir 15-17 vaziuoja