Stot i Europos Sajunga ar ne??

Totali reklama daro savo, ypač jaunose galvose, kurioms dar trūksta gyvenimiškos patirties bei kai dar reklamuojama, kad ES milijonais veltui mėtysis ir pinigus dalins ar darbus net už mus atlikinės…
Ar kada, kur nors geras daiktas reikalavo tokios reklamos įkyrios, visuotinos?
Prasivogę, korumpuoti, nustekenę Lietuvą politikai nori ją dabar ir parduoti, kaip Wiljamsui Mažeikių Naftą! Daug naudos iš to tada turėjo Lietuva?
O kokia viliojanti reklama tada buvo…

nu as asm irgi gan ilgai maniau kad reikia ir kad is to tik nauda gausim mes skurdziai… tik vat dabar pakeiciau nuomone, bo netycia vaziuodama namo is studiju pastebejau kad neisidejau kompakto ir nera ka autike klausyt, vet tada teko radija sukaliot… nieko negaude tik ta valstybine radija kaip jinai ten vadinas … kazkaip pirm oji prodrama Šypsena nu neesme… reikalas kad kaip tik tenais diskusija vyko uz ar pries … maniau galas ajsqs …ale klausydama pati labai daug kur nustebau kiek mum yra nesakoma ir kiek niekada ir nebus pasakyta … sitiem faktu … ghaleciau pavardint, bet matau jau dauguma gan ajskiai susipazine su viskuo ir be to topiko kl buvo tik nuomone uz ar pries … AS PRIES !!!

as tai visom keturio uz ES KietasKietasKietas

Esant dabartinei politinei situacijai Lietuvoje, sakyciau butu protingiau pritarti stojimui i ES, nes kitaip man nuojauta sako kad dabartine valdzia vezima gali pasukti ir i rytu puse, ta pacia buvusia SSSR.
Cia mano nuomone.

stotiTaip.manau, kad Lietuva tik islostu bendradarbiaudama su tokiomis stipriomis valstybemis

Na reikia stoti, bet reikia atsiminti, kad prekes viskas brangs, o atlyginimai liks lietuviški. Ir beja manau, kad po kokių 200 metų lietuvių tauta išniks. Ir man tai absoliučiai nerūpi.

KA? Juokiasi

[quote]Zyklon_B rašė:
<…>arba zinote, jog skurdziausia ES valstybe yra Graikija, o mes nuo Graikijos ekonominio lygia atsiliekam kiek…? ogi 30cia metu… tai kokia bus musu padetis? dar vienas pvz, kad maisto kainos kils (~20%), o atlyginimai nebus keliami<…>
[/quote]

Net nežinau, juoktis ar verkti…Nekaltas Ateis borzi dėdės iš ES ir pabrangins Lietuvoje šlapiankę beigi šnapsą.Cha cha O mes vargšiukai toliau arsim už minimumą.ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Kad jau prašnekai apie 30 metų, tai beveik tiek laiko ta pati Graikija yra ES narė.(1981-…) Įdomu, keliais metais įvertintum tą skirtumą, jeigu graikai iki šiol nebūtų prisijungę prie ES…Nekaltas

[quote]
joskiee rašė:

bendradarbiaudama ?? :v mastai ka kalbi… nebetures jau lietuvele jokio balso tenais … na taip ji bus atstovaujama, bet tai tures tiek itakos kiek dabartiniam musu seime turi mazytes partijos palyginti su socialddemokratais … ar kaip jie ten Ne sauksmas tyruose …

[quote]Razrucha rašė:
Totali reklama daro savo, ypač jaunose galvose, kurioms dar trūksta gyvenimiškos patirties bei kai dar reklamuojama, kad ES milijonais veltui mėtysis ir pinigus dalins ar darbus net už mus atlikinės…
Ar kada, kur nors geras daiktas reikalavo tokios reklamos įkyrios, visuotinos?
Prasivogę, korumpuoti, nustekenę Lietuvą politikai nori ją dabar ir parduoti, kaip Wiljamsui Mažeikių Naftą! Daug naudos iš to tada turėjo Lietuva?
O kokia viliojanti reklama tada buvo…
[/quote]

Ar nesusivėlei tarp reklaminių kampanijų? Kažkaip mūsų prezidento rinkiminius pažadus primena.NekaltasCha cha

Kas dėl reklamos…Nekaltas Ji reikalinga tam, kad kožnas apsimyžęs pilietis, geriantis iš pašalpų už prodiusuojamus vaikus, įtikėtų, kad jis nusipelnė gyventi geriau.Cha cha

Apie ką Tu čia?Apakęs
Ta pasipylusi totali reklama ir TIK VIENPUSĖ, man primena labai šū­duką sandariai į gražų celofaną įvyniotą, kad kvapas per galus nesklistų, su siūlymu visiems mums įsigyti gerą daiktą! Cha cha

Gal reik objektyvesnės reklamos ir siūlymų gerai mums prieš balsuojant pagalvoti, kad kartą į ES įmynus, nelengva bus išstoti?Nekaltas

Žiūrėk, kad kai po metų kelerių, norėsi vėl tom savo keturiom kažkur pabėgti jau atsiėdęs kaulų tau mėtomų nuo vaišių stalo Vakarų Europos, tai būsi pririštas tvirtai grandinėm prie tos mielos ES būdelės…

Man atrodo kad reikia nes duos pinigu ekonomikos vistimujsi.O jeigu issivistis ekonomika tai pakils darbingumas ir pakils darbo apmokejimai. Plius bus daugiau invisticiju

stot

Na manau, Tavo apsisprendimą stoti į ES, kaip ir daugelį panašaus mąstymo Lietuvos žmonių, apsprendžia konkretus žodis &quot;duos&quot;. Jis mėgstamiausias Tave lexikone? O jei prijungti dar prie jo &quot;xaliavai&quot; žodį, tai širdis dar ir ne taip apsala, ane? Mirkt

Žodis &quot;duos&quot; labai jau daug pasako apie mąstyseną žmogaus ir jo mentalitetą… Mirkt

Net nežinau, juoktis ar verkti…Nekaltas Ateis borzi dėdės iš ES ir pabrangins Lietuvoje šlapiankę beigi šnapsą.Cha cha O mes vargšiukai toliau arsim už minimumą.ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Kad jau prašnekai apie 30 metų, tai beveik tiek laiko ta pati Graikija yra ES narė.(1981-…) Įdomu, keliais metais įvertintum tą skirtumą, jeigu graikai iki šiol nebūtų prisijungę prie ES…Nekaltas

[/quote]

Bachureli, aisku noreciau pasigirti, tai tai mano isvedziojimai ar prognozes, taciau manau stambiausiam KLP dienrasciui meluoti nera ko…
p.s. prie ankstesnios mano rasliavos turbut reikejo paminet, kad tai citatos…

[quote]Zyklon_B rašė:
Bachureli, aisku noreciau pasigirti, tai tai mano isvedziojimai ar prognozes, taciau manau stambiausiam KLP dienrasciui meluoti nera ko…
p.s. prie ankstesnios mano rasliavos turbut reikejo paminet, kad tai citatos…
[/quote]

O kodėl kažkokia trečio pagal dydį Lietuvos miesto listovkė turėtų būti autoritetas?Nekaltas Savo nuomonę turėti reikia.Taip

O kodėl kažkokia trečio pagal dydį Lietuvos miesto listovkė turėtų būti autoritetas?Nekaltas Savo nuomonę turėti reikia.Taip

[/quote]

na kaip sako- spauda musu 4valdzia… o mano nuomone pilnai su siuo straipsniu sutampa, paparasciausia cia tiek dau saukianciu &quot;uz&quot;, kad norint papriestaraut reikia konkreciu ir patikimu argumentu…

As UZ Taip Flirtas Be komentaru…

Tik už Europą. Taip