Stojimu rezultatai

VU Ekonomika, dvf, bet…vos vos. Negalvojau kad taip uzhkils balai.

Uoj, sorry Drovus Pasirodo Tu ten jau studijuoji Laimingas

Aha… Kietas Tai krikšto tėvelis būsi??? Laimingas Beje, gimtadienius beveik kartu galėsim švęst Mirkt Laimingas

busiu Laimingas

o kada tavasis, gal dar spesim ir siemet susisukt Taip

Tai kad jau ir Tavo, ir mano praėjo Nustebęs Dabar artimiausia šventė (Nekaltas) bus tik nauji mokslo metai Kietas

nzn, siap turejo 14:00 iskabint ir po to sarasus inete patalpint, kaip pernai buvo… Bet kaip simet tai nzn Ne

Dar noreciau paklaust, jeigu istojai i dalinai finansuojama vieta, tai kada tuos $pinigus$ moket reiks? I mean, kai dokumentus paduosi, ar kai studijos prasides rugseji?

kai pradesi mokytis, ir nesijaudink nebutina ten is karto susimoket…Šypsena

nu va as irgi i verslo informacijos vadyba istojau Labas Alus

Visų studijų programų konkursiniai balai aiškiai pakile nei pernai … ir netgi nemažai pakile Nustebęs Bl tikrai nesitikejau, kad VGTU inžinerines informos minimumas bus ~ 16.7 …Liūdnas Įsivaizduoju kitais metais konkurencija bus dar didesnė …

Thanx Gėlė, nuraminai Šypsena Kietas

NIEKAIP NESUPRANTU KA REISKIA TIE gs vf ????????? kas cia per vieta eileje?????????
SIAIP ISTOJAU KUR NOREJAU LaimingasLaimingasLaimingas ATRODOJuokiasiJuokiasiJuokiasi

vf - valsybes finansuojama vieta, dvf - is dalies…

TIEK AS PATI SUPRANTU Taip BET PIRMIEJI EINA SU gs vf O KITI JAU SKAICIUKAS IR vf, TOLIAU EINA dvf. TAI MAN NEAISKU KAS TAS gs?????????

na nzn Šypsena Mano tai DVF, tai cia man viskas asq Šypsena

negi nieks nezinoLiūdnas
Gal cia garantuotos studijos, bet kas jas garantavo???
o gal gerai sumoketa??? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Na nezhino niekas del to, kad chia KTU: shie zhmones surinko daugiau nei garantuoto priemimo balas ir pateko be konkurso. Buvo priesh savaite tokia tema. Deja, toks dalykas egzistuoja tik KTU.

ACIU Gėlė

as irgi cia!!! tik kad VF - istojau 47nr! Girtas

Istojau 29 numeriu, i LTU teise !
uffŠypsena
ash laiminga