Stiprybe. Is kur jos pasisemti?

Na laikas uzgydo zaizdas…Bet stiprybes nesuteikia, bent jau man… Nes stiprybes semiuosi is saves… Nekaltas

mergyt, as mamai suteikiau stiprybes, kiek galejau. ir laidotuves organizavau, sarvojimo sale radau, karsta nupirkom su krikstateviais. visada salia jos buvau. laikiau uz rankos. baznycioj parkritusia laikiau. tiesiog… kai ji tokia silpna… as ir luztu. todel kuo toliau tuo blogiau. aciu .

tikėjimas rytojum… Širdis~

PAbandyk susirasti artima ir patikima zmogu, kuris tawe suprastu ir isklausytu… taip sakant issiverk Žliumbia, tikrai pasidaris geriau…

negali viskas eiti blogyn Netiesiog bukite abi stiprios…mamai pasakyk ir parodyk kad ji tau reikalinga kad ji tau svarbi.jei mama labai silpna tai tikrai nera gerai Nustebęs gal su laiku ji ir pati sustipres Nekaltas

kazko siekimas ir uzsibreztas tikslas,nes kaij esi sugniuzdytas pradedi kazko siekti bent man taij suteijkia stiprybes

Seima,draugai!Ju paskatinantys zodziai,pagalba!

Nžn, aš ir pati ieškau iš kur galėčiau jos pasisemti… ;>>

na jei taip yra, vadinasi, gali.

tiesa. tik reik atrasti jegu siekti to tikslo. bet jo irgi negalima siekti aklai, nes yra zmoniu, kuriems musu reikia.

ieskokim kartu.

as tave puikiai suprantu, todel galiu pasakyti, kad patarimo(kad ir kaip ziauriai skambes)siai dienai nera… gyvenimas teka, po kieklaiko po truput atsigausi-zinau ka sakau. Tikrai tave suprantu

0.7 gera degtines butelis Cha cha Girtas

jei visalaik skausma nuplautume alkoholiu…

nu man asmeniskai stiprybes suteikia svajones… Taipkartu su svajonemis atsiranda ir noras gyventi…noras kazko siekti, kovoti… Šypsena

is kitu

aplinka

sauniai pasakyta

Pasakysiu tik tiek,kad pats GYVENIMAS užgrūdina žmogų.Likimo mesti iššūkiai stiprina,ir suteikia pasitikėjimo savim…Bet tik tada,kai išmoksti gyventi net ir su skausmu širdyje. Žvaigždė~