Stintos

Kaip siandien judesys ??? nesibaige kaip jau iprasta ???Cha cha

Kuom galim tuom padedam!! O kariaut važiuot jau per senas…

px tos stintos kai karas vyksta

Jooo. Jau kai padavė tai padavė agurkuŠypsena šiandien jau po prakaitu teko darbuotis. Xebra dar liko tai sakė didžosiios užėjo. Tikrino policija, kas neturėjo liemeniu valtyje nupremijavo. Neskestantys kostiumai netiko. Turi dar turėt sertifikataCha chaCha chaCha chaCha cha

Gerai

Gerai dviese ~18kg pridubasino, gaude nuo 11 ryto iki 9 vakaro pacioj malku ilankoj Nekaltas

Diena iš laiveliu tai labai kimba. Su dviem meškerėm tai nespėjom vakar.

nu jau rytas Cha cha

vakare bus info, 2Vyras megina matraco Nekaltas

dvi paras viskas buvo online. Pagauna, labai mazai. Dar priklauso nuo vietos, kas "auksiniame" taske, po kelis kg prirenka

Gal kas turit info is malku paskutinem dienom?

neterskit rimtos temos, pavYdOliaiKanda

Tai dabar supratau, kad seniui reikia orgazmo nuo stintųCha cha

po gražių sapnų klynas drėgnas būnaBe be be
šiuo atveju - NE

[quote]
sadyvra ra:

O čia ne sapnas buvo?NekaltasNekaltasNekaltas

cia buvo ar tai 15, o gal jau ir 16 kartasJuokiasiKvankt?
buvo visko; 0,0,1,1 70 vnt, paskui 7,2 kgKietas, paskui vel tai 30, tai 50 vnt…
isvaziavau 5ni jau sutemus, bandziau prie delfinariumo - 6 vnt, persikeliau nakcia prie SP, VIETOS, AISKU, NEBUVO, PO BISKI ATSILAISVINO JAU 2 VAL NAKTIES. rYTA PRAKTISKAI ISTUSTEJO. nUSPRENDZIAU LIKTI DAR PARAI, NORS IR NEBUVAU TAM PASIRUOSES…Drovus blt caps lock Piktas
todel sekancia nakty jau ir akumas neatlaike, ir Ignoruoju skaudet pradejo, ir salta pasidare, apie miega ir poilsi net nesneku. Tada Neptunas pasigailejo ir atsiunte man toki kliova!!!Apakęs, kokio nesu turejes (ant ledo esu) kaliau “po prakaitu”Valio kai atsitokejau, praktiskai tuscia aplink buvo, visi issiskyrste, tik salia porele is Šakių gaudė Apkabinimas

Jį dažniau elikų baseine gali sutikti.Cha cha

Šaunuolis, SauliauGerai. Seniui reikia dažniau lankytis Elektrėnų šventovėj prie kanaloCha cha

Tai kiek gi kartų reikėjo (reikia) vykti į pamaldas ir žemai nusilemkt Neptūnui, kad jis susimylėtų …??? LiežuvisCha cha

is sestadienio i sekmadieni SP 12,29 kg. 1 val nusiėmiau, nes susalau, pavargau, akumas nuduso, buvau likes praktiskai vienas, todel namo Mašina
p.s. Dievas yra, aleliuja!!! pagailejo senio Cha cha