Stintos

jau per didelė prabanga pasidarė ta stinta, vien kurui 100 eu reikia…Liūdnas

Teko vakar visa diena styntaut, diena prie malku kelias valandas pastovėjom, tai labai gerai kibo, vakarop nulėkiau prie molo pasižiūrėt tai išvis tuščia, teko grižt vėl i kolxozėli prie mukrano, tai ir toliau taip pat gerai kibo, nusiėmėm 19,30. Matomai ji giliose vietose slepiasi, kol stipri marių srovė ir vanduo šaltas.

Vakar Jacht klubas. Nuo 18:00 iki 22:30. Siaip ne taip 22 stintas sugraibiau. Aplinkiniai nei tiek nepagavo. Kibimas labai prastas, stinta nedidele. Kol buvo sviesu nei vieno kibimo, kai sutemo-po truputi kabaliojosi, bet iseinant jau visai nebekibo. Tai tiek ziniu. Labas

Gerai Jis ten daug malasi, daug info geros pasako. Kai ner laiko kai sjanis 16 bandymu ir daugiau daryt, info padeda Taip

Viskas gerai su tuo PROFU, daugiausia cia info duoda

Taip išeina, kad PROFO žinutes geriau ignoruoti (nepatikimos)Juokiasi.

Juk ten zenklas yra, kad zvejoti draudziama.

Nuo molo sekmadieni tikrai gaudė ir pagavo. Nuo pliažo tai nebandysi nežinosi. Ryte buvau užsukes pažiūrėt tai tinklų nesimatė prie kampo.

Mažiau klausyk to rašytojo, gyvenu Melnragėj prie pat pliažo, gyvenime ten niekas stintų nu kranto negaudė! Aš pats esu kažkada bandęs, tarp tinklų tarpuose, supratau kad dviračio neatrasiuJuokiasi

Sekmadienį dienos metu buvau pasivaikščioti Melnaragės pležo teritorijoje, - jokių žymių, kad ten kas ką norks gaudytų…Nekaltas

Beje, betonkių kolchozuose niekad nemėgau stumdytis…

[/quote]

Ilgis tai tikrai ne toks 4-5 m tai cia kokio koto reikia Labas, bet avizeles tikrai mazesnes. Si karta tikrai sudirbo, mukrano kolchoze draugelis vienas daugmaz pastoviai trauke. Kai zoras uzeina, tai jauciu skirtumo didelio nera, su didesnem gal net tuomet ir geriau.

[/quote]

Na, aš kai per valandą susiruošiau į Kuršmares iš Vilniaus, tai iš dviejų ežerinių pasidariau keturias marines, pakeliui nusipirkom karpį ir buvo liuks. Po to, jau specialiai ruošiantis nuo ledo, tokio kibimo kaip ir nepamenu. O paskutinius kelis metus jau ir ledas ne kažin ką - per daug kilometražo, kad taip vargti.

[quote]
sadyvra ra:

nesu gaudes ezeriniu stintu, todel nezinau kokios ten sistemos.
o i stintu zukle vezuos 12-14 sistemu, skirtingomis muselemis, blizgutemis, skirtingais valais, pavadeliu ilgiais , storiais…Kvankt?

Nu, tai 4-5 metrų ilgio "pavadėlis" su 4-5-6 kabliukais/avižėlėmis. Kabliukai gerokai mažesni uz kuršmarinių sistemų. Kažkada Kuršmarėse užsidėjęs mažesnius kablius, pagavau trečdaliu daugiau, negu kolegos.

Ilgis tai tikrai ne toks 4-5 m tai cia kokio koto reikia Labas, bet avizeles tikrai mazesnes. Si karta tikrai sudirbo, mukrano kolchoze draugelis vienas daugmaz pastoviai trauke. Kai zoras uzeina, tai jauciu skirtumo didelio nera, su didesnem gal net tuomet ir geriau.

[quote]
sadyvra ra:

nesu gaudes ezeriniu stintu, todel nezinau kokios ten sistemos.
o i stintu zukle vezuos 12-14 sistemu, skirtingomis muselemis, blizgutemis, skirtingais valais, pavadeliu ilgiais , storiais…Kvankt?

Nu, tai 4-5 metrų ilgio "pavadėlis" su 4-5-6 kabliukais/avižėlėmis. Kabliukai gerokai mažesni uz kuršmarinių sistemų. Kažkada Kuršmarėse užsidėjęs mažesnius kablius, pagavau trečdaliu daugiau, negu kolegos.

Eikit žvejot jūs rašytojai, kai kažkiek kimba prisėsdavau keliom valandom su draugais, o ir pradžioj tik nuo krantinės tepagausi. Ketvirtadieni eisiu nuo pležo melnragėj pasėdėt, sakė neblogai pasigauna, gal ir kolxozo nebusCha cha iš valčių jau kelinta dienaIgnoruoju kas pataikė praėta savaite tai visiem metam prisigaudė, o kas nespėjo tai už geros savatės teks i Rusne šaut, turėtu šiemet gerai patraukt mastais.

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasiGerai

Tai, jeigu Profas, anot tavęs, niekad negaudęs nuo krantinės, jį reikėtų vadinti tada RašytojuCha cha

tu paklausk pas ji, ar jis stinta gaudęs nuo krantines? labai abejojuJuokiasi

Profas manau tiek sistemėlių nesineša, kaip sadyvra. Dėl to jis ir ProfasCha cha