sterkų žvejyba rytų Lietuvoje

mano pazystamas, turi sodyba prie Dysnu, tai sake daznai starkiu ant unguriniu sistemeliu pagauna, beje, paskutiniu metu sake skritulius jau stato nebe unguriam bet starkiam. Dazniausiai pagauna 0,5 - 1kg starkiokus. bet kartais papuola ir didesniu iki 3-4kg kazkur.

Tai, matyt, mano pazystamas tavo pazystama bus nuskriaudes, nes tame ezere pries kelis metus "suvelkiavo" skrituli su 3 kg. starkiu.

Šiaip Dysnuose daug kas dar karpius gaudo.

Vakar buvom Kupiskio mariose, rezultatas Ignoruoju as asmeniskai pagavau tik lydeka kazkiek virs kilo, draugas pagavo lydeka apie pusantro kilo, nelegala starkiuka ir trys eserius. As gaudziau dzigavimo budu, draugas mikruske, man papildomai buvo dar keli gripstelejimai, bet tokie, kad vos vos. Pakalbejus su vietiniais zvejais, starkiu kliovas siamet dar net neprasidejo, perniai jie kibo gerai, laimikiai siekdavo iki 15 stuku ir iki 2 kilogramu, cia ju zodziai. Po vienos zukles apie telkinio zuvinguma sunku spresti, todel ten dar tikrai pazvejosiu greitoje ateityjeTaip

Sterkai lieka sterkais,o uz Lietuviu pergale kasio pries graikus reikia ikalt starkos,ba alus jau baigesGeraiGeraiGerai.

Kaip ten Kupishkio marios kur ZVYNAI gaudei,kurioj panasiai vietoj,kad ir man ten nenuvaziuot.

Pernai buvau surades toki nebloga ezeriuka tai tokiu laiku jau buvo sterkus zvejot per velu,o siemet dar per anksti,kai baigsis atostogus bus pats tas.

Gaudo prie pacio Kupiskio ir prie Paleveneles kaimo, mes gaudem prie Paleveneles, cia yra vienintele sala visose mariose ir pagal ta sala laikosi starkiai. O kodel sakai, kad nenuvaziuot, ten kaip tik ir yra pagrindinis starkynas.
Starkiu dar yra Luodyje.Taip

Kryziuotis vaziuos ketvirtadieni ties Jieznu pagaudyt sterku su savo primityvu , ir primityviai gaudysiuJuokiasiJuokiasiJuokiasi Gal ka ir pagausiu, nors ten buvau islupes balta zuvike ir ne viena… primityviaiCha chaCha chaCha chaTiesa nebuvo dideli, ale imamiMirkt

[quote]zvynas rase Kai kas gaudo Kupiskio mariose, prasideda atostogos pabandysiu ir as kelis kartus nuvaziuot, kazkiek jau informacijos turiu susirinkes, kaip seksis parasysiu. Is rytu ir siaures lietuvos zvejai norintis pagauti samu vaziuoja i Dauguva, arciau, bet reikia turet informacijos, aklai nieko neiseis
[/quote]
Noriu pagaut nors ne sama tai samo vaika,kuri prizadu paleisti,tik kur gi gaut tu patarimu,nes ir pats zinau,kad aklai nieko nebus,bet su patarimais tai irgi nelabai kokie popieriai.Gal kas is tavo pazistamu vare Dauguvon nes as savaitgali ruosiuosi pavaryt Latvijon.

Gaudo prie pacio Kupiskio ir prie Paleveneles kaimo, mes gaudem prie Paleveneles, cia yra vienintele sala visose mariose ir pagal ta sala laikosi starkiai. O kodel sakai, kad nenuvaziuot, ten kaip tik ir yra pagrindinis starkynas.[c/]O is kurios salos puses,ar ten kur iteka kazkoks upelis ar prie Paleveneles kaimo,ant kokiu masalu gaudet.Ka sneka vietiniai?

Mes gaudem is Paleveneles kaimo ir prie salos galo, vietiniai sako, kad siemet kliovas dar neprasidejo ir hui znaet del ko, perniai jau birzelio menesi visu tempu gaude. Vieni gaudo sistemele, kiti grynai dzigauja, as dzigavau, draugas gaude sistemele, sistemele kai apacioje dzigas su guminuku o auksciau per pavadeli priristas kabliukas ir ant jo uzkabintas mikroguminukas. O del samu tai yra tok pasvalietis, jis daznai i Dauguva vaziuoja, as ji pazystu

Etik mat, ryt varysiu prie Jiezno- yr te ezeriuks ir baltos rybos.Bandysiu imt su savo primityvu, mazu pasiseks? Jei ne- yr zapasas-kotas ant karosu, o jie ten ganos konkretni, o ju kotletai tai mano skranduka sildoMirkt

Tikiuosi ne i gavnianke Jiezno ez vaziuosi? ****o kruva tenai.
Yra toks verbliudas salia, va ten tai gerai yra lydeku girdejau. Gilus papelkejes is vieno sono ir maziukas visai.

DC