Stebuklingi kwepalai...

gali but,kad wisa ta kosmetika nzn ash…NekaltasTik wa idomu kur platina…Nekaltas

[quote]murrr rašė:
Manoji Širdis turi kažkokius… kuriais kai tik pasikvėpina - tai tik pajaučiu tai, būna tiesiausias kelias i lovą ApkabinimasMyliu
Laimingas
[/quote]

murrr, ne valerijankė kartais?Niam niamGirtasTūsas

Cha chaCha chaCha cha

murrr, ne valerijankė kartais?Niam niamGirtasTūsas

Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tokie kvepalu gamintojai dazhniausiai giriasi, kad savo kvepaluose naudoja specialius gyvunu skleidzhiamus feromonus(kvapai kuriais pateles morchiaus metu stengiasi suvilioti patinelius arba atsivirkshchiai), dazhniausiai tie feromonai buna shlapime. Tiesa ju kiekis buna labai mazhas, bet kadangi gyvunu uosle dazhnai buna daaaauuug kartu geresne nei zhmogaus, tai jiem to uzhtenka.
Na jei nori gali pameginti, tik nezhinau kur tu gausi shiauriniu elniu shlapimo (nes man rodos ju ishskiriamus feromonus deda i kvepalus, bet nesu 100%, shiaip visi gyvunai juos turi, zhmogus taip pat), bet gali pameginti su kates ar shuns feromonais. Gauk myzhaliuku, apsihslakstyk priesh eidama i kluba ir paskiau mums visiems galesi papasakoti kaip veikia Juokiasi
Zhmones feromonus ishkiria per prakaita, jei nepades shuniuku myzhaliukas, pasportuok priesh eidama i kluba, tik paspotavus nesugalvok ishsimaudyti Cha cha

Nu jo tikiu,kad jei atejsiu y koki kluba apsipylus katinu sysiajs,arba prakajtuota taj tikraj gausiu pakankamaj demesio ish wajkinu…tik abejoju ar y gera tas demesys bus…Juokiasi

nepameginsi nesuzhinosi Cha cha

man kriksto mama buvo padovanojusi tu kvepaliuku is "Mira liuks" nezinau ar jie kaip nors veikia ar neNekaltas bet tik galiu pasakyti,kad ne kiekvienai tas kvapas patiks,tai kazkokiu zolyciu ekstraktasNekaltas as nelabai galejau prie tokio kvapa priprasti,tai darugei padivanojau.Nemanau,kad tie kvepaliukai geresni nei geri firminiai kvepalai.Na aisku pabandyti galima ,bet ar verta,be reikialo pinigus metyti???

Nius neteko girdeti Ne, ale idomu Flirtas

Kiek zinau, tai platinama per platintojus, nors gal ir parduotuve kokia yra...

taj wat ir idomu kur tuos platintojus galima pasigauti…Nekaltas

afrodiziakas… yra Hugo Boss - 30 ml. - 700 litou Cha cha
Jusu teise rinktis Labas

mane tai veda is proto pakalnuciu kvapas,jai pana juo pasikvepinus as jos…Niam niamMyliu

mazulia tu mane be kvepalu jau trauki Juokiasi

Širdis

Apakęs

Mirkt

ajk ajk?JuokiasiCha cha

aga jau ait pas tavi? niu sakyk adreas Šypsena)

as su Hugo Boss "Boss in motion ateisiu"

yra ir daugiau tos firmos prekiu ne vien kvepalu. tos prekes tikrai saunios ir veiksmingos Taip patariu isbandyti Gerai

o as manau kad tawo biologijos mokytoja sneka nesamones

nu taj kur ju gaut man kas nors pasakys ar ne???Laimingas