statybos darbu,medziagu-KAINA 2011

Juk konkrečiai žmogus klausia kiek GKP darbai kainuoja ! O ne namo prašo pastatyt, jei neturi ko rašyt kam tas blebyzgas rašot ? Apakęs

deja nepaprasciausias, nematai iskilusiu grioveliu??? siaip dazniausiai klijuoja is apacios i virsu, o cia atvirkciai, nes jos laikosi ant tu grioviu ir nesmunka i apacia

dar neatsibodo reklaminimas ??? Nekaltas

Gal kad gali patarti dėl plytelių garažui? Nusipirkau akmens masės, dabar klijuotojai sako, kad reikia storesnių plytelių garažui, nes kitaip neatlaikys ir sutrūkinės. Kokio storio plyteles rekomenduoja, ar kaip aš manau, kad jie nusipeza?

GeraiGeraiGerai

Del foto situacija paprasta, tai kas jei as idesiu foto, gal mano darbas, gal ne mano.? jei zmogui idomu rekomendacijos, siulau pasivazyneti po vln apylinkes ir parodyti atliktus darbus, tuo paciu su seimininimais-uzsakovais pabendrauti.
Fasado sumustinio kaina 120-140lt/m2 budavo. Ivertinus, kad polisterolas 1m3 beveik 200lt kainavo, darbai 50-60lt/m2 zmogui, nebaisiai daug ir likdavo, Marza mazdaug iki 25proc, dabar apie 10-15proc.
Del uzdarbio pus mus iskreipta. Aisku tiek uzdirbant ir maistas, kuras turetu kainuoti atitinkamai, taciau gyvename buratinu-pinokiu valstybeje ir nemanau ar artimiausiu metu kaspasikeisŠypsena

35lt labai daug… su pastoliais iki 30lt max, angokrasciai itraukiami i bendra kvadratura aisku jei papildomai nereikia 2-3cm angokrascius siltinti…

Cia pavasarines kainos. kaip jau kazkas minejo, gali braukt 1/3 drasiai.
Tevas dabar nori KK katila pasikeist(buvo senas samadielnas, tai is esmes reik viska daryt is naujo), tai visa perdaryma siulosi uz 800.

Draugelis sau namus tvarko. Susirado pigius meistrus, ir man jau dabar jo gaila. Isikande ta “pigiau”, ir sakyk nesakes kad paskui blogai bus, bet aij, “kujnia, bus gerai”. Grindinis sildymas, o kad pamatas is lauko nesiltintas (kujnia, ir taip nuo grindu karsta bus, gi 5cm polistirola sudejau), kad grindys kreivos (kujnia, plytelscikas uzlygins), mat betonavo na glaz, ir dar sistema grindinio sumontavo ir neuzpilde uzbetanavo (kujnia, keik cia tu jungciu, ir tyliai: tss, meistrai girdi Cha cha)… nieko meistram nesakau, gal jie geriau zino, krc… 8lt gipsui moka, suka mansarda Nekaltas pasiuliau jam juos samdyt ir klijuot gipsa 1a, kazi surizikuos? Nekaltas mat man 10lt h gaila Cha cha gi pats tiek tiek uzdirba Cha cha nu nebutu toks protingas, padeciau ir dykai… Šypsena vien zo, jei taupot, tai patys turit labai gerai ismanyt ta dalyka, kitaip bus fignia Cha cha

Čia kokiam mieste?

Tik sumontavimas - vamzdžiai vietoje.

Jei kam reik gerai suklijuot plyteles galiu parekomenduot meistra. Kaina ~30 + papildomi darbai, kokybe Gerai

del putplascio dejimo, tai kaina tikrai nerealiai maza. Idomu, ka jie laiko "sudejimu". Pas save pats dariau, pirmam aukste dejau 3x5 cm, antram 5 cm, tai prasimylejau vakarais ir savaitgaliais nuo vasaros pabaigos iki velyvo rudens. Ten kol islygini, kol sutrambuoji kol sudelioji tuos visus sluoksnius, tai krusliavos nerealiai daug. Nors jei ant lygaus pavirsiaus dedant (pvz ant juodgrindziu), ir tik koki viena sluoksni, tai siviso ten veikt nera ka.

O santechnikam pasiulyk kokius 3.5 k (nu jei dar kanalizokas, tai kokius 4 k lt, bet ne daugiau) su katilines aprisimu, tai cia bus kazkas arciau zemes

tai pasiulyk santechnikams abiems uz 6k

pamatysi kuris darbo turi kuris ne
bet jei abu skambineja ir klausineja kada pradet tai tikrai neturi darbu

dar idomumo delei paprasyk firmos kad samata padarytu darbu Mirkt
pamatysi realia kaina kiek kas ko nori Šypsena

renk konkursus- gal sutaupysi Cha cha viena kita klt

p.s. o betonuotoju putplascio dejimo kaina Gerai

Kažkaip santechnikams ekonomikos kilimo pagreitis turbūt dar nesibaigė, nes kainos didėja. Pirmas užprašė 8, antram santechnikui pasakiau, kad 8t lt nemokėsiu, tai vis tiek taip susakė kainą, kad 8 gaunasi. O skambina abu kiekvieną savaitę ir klausia, kada pradėti darbus Ne
Reiks paskambint rytoj, ką jis vadino “tašku”-gal 1-virtuvė, 2-vonia ir t.t.

Beje grindų betonuotojai pasiūlė polistirolą grindims sudėt už 1-1,5 lt/m2 Gerai

Gal kas zinot, kokios dabar kainos Vilniuje plyteliu klojimo? Laimingas

Kaip sakant veliava Jums i rankas Cha chaBe be be

kaip sake filme “Revolveris” sa mnoi takyje shutky nepraxodiat Cha cha
O kad LT apgauti kazka yra norma, tai jau isitikinau x kartu. Va sakai lohai, o ka sakytum budamas uzsakovo vietoje mmm Šypsena???

arba bus koks iki 16m vaikinukas cigaretems ir sidrui uzsimanes uzsidirbt Šypsena

Uz tokias bapkes pagalbinis tik nosi krapstyti gali, o ne dirbti, ir is kur jus tokiu asilu imat, pigiau kaip uz 80lt bent jau man niekas nesutiko dirbtiTaip