"Štangomanų klubas" - II dalis |||-------|||

snukiu dauzhytoju pratimai Cha cha mano klasiokas buvo toks snukiu dauzhytojas, lanke stangine del to kad snukius galetu dauzyt, nuvarydavo , atsigula ant suolelio, galva kybo ore , uzsideda 5 km svarsti ant galvos prilaikydamas rankom ir ir nu linguodavo galva ta , krc chia net ne pratimas o manau durnas ismastymas, po to sekanchia diena jis gavo girdejau gerai i snuki, kad net vos samones neprarado, ir tai jam dave tik viena smugi , nu o rieshus tai stiprint galima darant atsispaudimus ant kumschiu, bet chia jau ne bodybuilding sritis, o kovu menu, siaip gal sustipreja darant dilbi su stanga, nebepamenu kaip ten mokslishkai vadinas tas pratimas , yra du, kai delnai i tave ir delnai nuo taves , geras tas pratimas, jis man eina iskart po bico , siaip anncia rodos, tu ten tris pratimus ir dar kiekvienam po keturis priejimus varai ? dieve mano , juk bicas maziukas yra, jam tikrai per daug tiek daug pratimu, nenuostabu kodel tau skauda , daryk isvadas , geriau labiau trica daryk , nes tricas zymiai didesnis raumuo ir ji reikia daugiau treniruot, nes paskui tau neproporcingai gausis

Žinau aš tuos dilbio pratimus, vienas tiesiamajam kitas lenkiamajam dilbio raumeniui. Bet aš jų nedarau, nes tokio amžiaus dilbis ir taip storokas, lyginant su žasto dalimi (bicas/tricas) O tai kiek siūlai bicui pratimų daryt? Užteks 2 pratimų 4*8? Ar išvis daryt 2 pratimus 4*6? Apakęs O tricepsui trijų pratimų užtenka?

tai kai sprandas stiprus kaip tik lengviau smugius atlaikyti, tavo galva turi tvirta atrama kai sprandas stiprus. O kad apsvaigo, tai priklauso kas trenke, kaip trenke ir kur trenke. Pataikyk i apatini zandikauli, tai skaityk kad ir tavo bicas 35 ir stumi 70kg, tas zmogus jau porai minuciu nusirases.

Telepatas būsi? Aš 70kg daugiausia esu pastūmęs, ir mano bicas ~35cm. Šypsena Įdomus sutapimas. Ar gali taip būti: rugsėjo pradžioje bicas buvo 32cm, o dabar ~35cm. Ar galėjo jis net 3cm paaugt? Ar čia paklaida? Nekaltas

Anncia zinoma kad bicui uztenka 2 pratimu taip pat ir tricui tik tau reiketu daryti 4ar5 prieimus po 10/12 pakartojimu.nes tai yra mazas raumuo o dideliems raumenims tai 4ar5 prieimus po 8/6 pakartojimus Taip

triumfai privata skaityk Šypsena

Tai mažiems raumenims reikia daryt daugiau pakartojimų? Šypsena Turėsiu omeny. O bicepsui kokius du pratimus geriausia daryt? Kokie veiksmingiausi? Apakęs Manau neblogas, rankų lenkimas su štanga stovint. Šypsena O lyno trauka iš apačios? O tricepsui užtektų lyno trauka žemyn, štangos kėlimas į viršų atsigulus (per alkūnes lenkimas)? Šypsena

Mano manymu, geriausias pratimas bicui lenkimas su stanga stovint, neblogas prisitraukimai siaurai, delnais i prieki…

Taip

savaime aisku kad del stipriu sprando raumeny lengviau atlaikyt smugius, as to neneigiau, tik turejau kitka galvoj, aj nevermind

weZo nesvaik !!! taip reikia daryti mazas raumuo riskinamas darant 15 pakartojimu o didelis 12. o tam kad augtu raumenu mase reikia daryti mazam raumeniui 10/12 o dideliam 10/8. o tie tavo 6 kartai tik jegai as pats esu jegos trikovininkas ir patikek tikrai zinau rimtai sportuoju jau gerus 5 metus su tikrai geru treneriu pas mus i sale irgi ateina tokiu kurie daro ten po kokius 6 kartus ziuri i veidrodi ir klausia saves kodel gi apimtis neauga ??? o as zinau kodel nes nx neismano Kanda

Bullshit. 5 metus sportuodamas turetum zhinot shy ta. Ryshkinant esme ne pakartojimu skaichiuj o dietoj ir aerobinese treniruotese. Tad jeigu tavo dieta efektyvi, darai aerobines treniruotes, pvz krosai, begimas, tai daryk nors ir po 3 kart, raumenys ryshkes. Esme yra veiksmingas dietos ir aerobiniu treniruochiu derinimas. Sakai nuo 6 kart neauga apimtys? Pasizhiurek i rimtus trikovininkus, beje jei 5 metus sportuoji trikove, tai pasigirk rezultatatais ishmaneli Mirkt

Įdomi diskusija čia užvirė. Tai kaip visgi yra? Aš šiaip esu nestambus, tai noriu priaugt kuo daugiau masės. Which word will be the last?

Tai po kiek reikia daryt norint masę augint? Apakęs

35 post’ą pažiūrėkit dar kartą… Cha chaArgi atsiras vieniniga nuomonė? Apakęs Tai mes sužinosime kitoje laidoje, kuri įvyks rytoj. Cha cha Cha cha

3*9 , bet pvz blauzdoms, kurios sunkiai pradirbamos, nes jos yra irpatusios dirbt su dideliais svoriais (mes vaikstom ant blauzdu) , tai reikia daugiau pakartojimu , nu bent jau as taip dirbu, bet pradedantiesiems nzn Nekaltas , nebepamenu kiek man treneris liepdavo, rodos gal 10, sunku prisimint, seni laikai - geri laikai, be to jeigu neziurejai zvilgtelk, gal pades : bodybuild.tinklapis.lt/pradedantiems.htm aj va, bet jeigu yra pasakyta 3*9 tai nereishkia kad visiems tiek tinka, juk visi mes tokie skirtingi

na daryk su didesniais svoriais bet maziau pakartojimu, sakykim darai krutine su 60 ir padarai serija 4*10 tai masei manyciau imk koki 65 ir daryk 4*8 panasiai ir su kitais pratimais, zodziu masei reikia didesniu svoriu, tik aisku pratima turi daryti taisyklingai o ne belekaip ir beleka

o man galima istot i sita kluba? Nekaltas