Stambesne ir vyresne

Vinas bet as nesuprantu ple ka ten sutaupe 10cm sildymo elemento 2eur?

2€ * 1.000.000vnt = 2.000.000€ Apkabinimas

Stulpas , ten taupymas visur Cha cha pvz. papildomas stop zibintas is 3-4 lempuciu ( pas kitus gamintojus 5-12 lempuciu) arba vailokinis posparnis ne per visa arkos ilgi, o tik 15-20 cm plocio ir t.t. Juokiasi

As jau ne pirma vasara tik Smiltynes pliaze ir sedziu. Jei ne pas Artura draustinyje, tai pats kieciausias Neringos pliazas! Visa KLP grietinele susirenka. Cha cha Visokios tyfos, seip kas darbo valandom prie juros tusinasi. Cha cha Ypac savaites vidury. Ner tu seimyniniu durneliu, ar baradatu su rugiaveidem kaip kituose Neringos pliazuose. Baras ten konkretus. Gerai Alco visam pliaze vartoja. Muzonas. Gerai

koks tolkas jaunoms ait i bobu pliaza? buvau as ten netycia prie tu bobu pliazo parkrites, pradzioj nesupratau, kas vyksta. ziuriu eina Moteris Lokys. po to begemotas guli. moteris su Sreko galva. seip xyu parisi kazkokia ragana su zilu kusiu. bled kaij tepiau slides Juokiasiten tam pliaze kur baras labai dxja klaipedsku tiolku Cha cha ner is visos LT tu patriotiniu suvaziavusiu Gerai

Stulpas>Jo, feilas ten. Dabar tokiu oru dar nieko, bet kai tikrai salta, tai labai jauciasi kai nesildoma vieta palieti TaipDr>Gle ir man Gerai tik kad jis = 2 Ravai, tai ne dabar Cha cha

HC giruliai - karkle mes vaziuojam, tai ten is karto po desine Moteris pliazas. Vajezaujezau gali prisiziureti jaunimo Ufff

Visi mersai(ir ne tik jie) geruliai, kol neprisilieti ilgiau Cha chaC klasė man topčikas (Copyright Dr) Cha cha

HC kažkaip užsiciklinai tu su tuo passat Cha cha

Tomas o tai gal geriau +2eur prie masinos kainos ir pateiki zmogui normalu produkta? GMC va todel toi toi ir yra sux, posparnis gaidys, ant kapoto izoliacines medziagos nera, plovyklon nuvaziavus kai sepeciai pradeda eit per masina garsas toks kad skarbonkei sed Cha cha

kvatre, geri kol nauji, 13 metu ML adblue lygio daviklis 700 eur + pakeitimas, aklosios zonos davikliai 350 eur x2 + paketimas ir taip vos ne kasmet Cha cha

Stulpai, tai aš tikrai būčiau už tuos +2€, bet manęs nelabai klausia babuino gamintojas Cha cha

tai babuinas po +2euro ant kiekvieno kanto jau gausis …leGsus

VIN aš tai ir turėjau galvoje Mirkt

Take it easy, blogiau nebus Cha cha

Q, salono kokybes prasme w206 blogiausia ever c’ske. Šypsenagaila, kad MB po biskiu degraduoja iki likusiu kibiru lygio.

Man, kaip taupymo trauma nuo vaikystės, tai ne didelius mb ( komplekso dėl dydžio neturiu) , o opel mokka x žiūrinėju Cha cha

kvasas, o tas mokka ne tas pats kaip buick encore?

Ir ta pati opel corsa Girtas Cha cha

aš tai irgi mersus mėgstu, bet nežinau, po f10 2,0d mersas 2,2cdi toks absoliučiai pencininkas. Ir nesuprantu kodėl. Nu trauka panaši, bet jis nevažiuoja kažkaip, kažkoks dusulys. Arba turi pastoviai jungti dėžės režimą iš C į S. tada dar dar… Ir su visais mersais e klasės - jei 4 cilindrai tai bukas ten visiškai. Jaučiu dėžės tūpos pas juos visus. Audinės visada man buvo aukštumoj, matyt kadangi pirmą turėjau tokią, todėl ir patinka Cha chaDabar turiu w221 s350 tai įsėsčiau ten į tokią kaip RM’o analogišką ten apie 3,5-4ltr audinę - į mersą gryžti nebesinorėtų Ne