Štai taip gimė 30+ varlynasVarlių frakcijoje poravimosi metas

varlės tai poruotųsi, jeigu tik varliai nemiegotų Žliumbia Žliumbia Žliumbia

matosi, kad ne karto nebuvai nei vienos varles i rankas paemusi… Šypsena

Kabuki, Cha cha, aik tu sau, kai dar po pievas bėgiojau paskui drugelius, be drabužėlių tik su triusikėliais, visad ir varlyčių prisigaudydavau Apkabinimas, tiksliau su sese taip darydavom…Ex, kad atsirastų mano VARLIUS… Myliuišbučiuočiau Bučkis jį visą, visą… ir būtų tikras PRINCAS Flirtas

nuo tavo vaikystes daug kas pasikeite Taip reiskia ir dabar noredama pasiekti kazkoki rezultata turetum daryti kazkaip kitaip. pvz: lakstyti po pievas su drabuzeliais, bet be triusikeliu ir pirma sutikta Vyras isbuciuoti visa, visa… jis turetu atvirsti i ta princa arba likti bjauriu, gliciu, slapiu rupuzioku pa Myliu tave tik viena karta Mirkt

Štai ko aš ir bijau… Nustebęs, Kabuki…

baime ne itin geras pasiteisinimas Nekaltas

netiesa, tuomet triusikėlių nebūdavo Girtas Tuomet buvo tokios kelnaitės su kalaškėlėmis iki kelių Geraitokios a la bermudai dabartiniai Girtas

my-smileys.de/smileys2/16_5_26.gif

Su artėjančiomis, mano mieli vaikai ir vaikaičiai, seneliai ir artimieji Gėlė Bučkis Liežuvis Tūsas Tūsas Tūsas

Apakęs Chm, odnako, antrininkė Žliumbia ai… kita senelė? Bet,mieloji, seneliai, deja, mano, pasigaudyk pati meilužių, blyn Kanda

Zdravstvuite, ja vaša tiotia Labas ApkabinimasPer balą parplaukiau, pasisvečiuosiu per Kalėdas čia pas jus Tūsas Žvaigždė

Labas ciocia Ko noretumei? Aaaa…užsukai i svečius …malonu LaimingasMes čia matai poruojamės Drovus Juokiasi

Drovus

Žinote, bet …aš nemaniau, kad jūs tą …šiip ju, ma biki …yra…

ah, jums tai lengva šokuoti,o aš tai tik ropuoju

as dar buozgalvis mano vardas Depybybe Cha cha

AHA, NIE ŽDALI? Piktas Kanda