Stabdziai

Kosmosai, juk tema ne apie mane Šypsena, prie cia as isvis? O apie tai, kur yra ta riba, kur prasideda interesantu mulkinimas. ŠypsenaKeista, kad ir vel stebiesi elementariausiais dalykais, kuriuos zino visi normalus zmones- jiems tai naturalu, nors jau diskutuota buvo apie tai, kad galbut kalta aplinka, is kurios esi kiles, ar dar kazkas ne taip su tavimi. Šypsena Vel ir vel kazkokie nuprypimai nuo temu, vel asmeniskumai, visko suvedimas ties tavo egocentrizmu, saves lyginimu su kitais, kitu zeminimu, saves isaukstinimu ir t.t. Na bet nebenoriu pilstyt is tuscio i kiaura ir kartotis. Jau diskutavom apie tave. Linksmybės

kozmoz fenshui pasisėmė, dabar pradėjo prikolint iš visų ir surado šiknapisių būrį, kurie palaiko didijį šiknapisį pagurkini. Naują pagrukliniu gauja formuojasi internetinėse platybėse - būkite budrūs.

eina nx Juokiasi

Nakčiau, tavo minimos technikos vakarams buvo aktualios 20 metų atgal, tada galimai ir buvo dėstomos, šiai dienai aktualios kitos technikos ir metodai, dėl to būk ramus, vakaruose, juolab geriausi univerai, nemokina šitų trečioko lygio technikų, limpančių kirgizams, ir išvis, nuo kada univeras mokina amato? Universas suteikia išsilavinimą, o ne moko amatų.

Kiekviena diskusija turi buti konstruktyti. Nesimokiau as jokiose univerose, as Vilniaus kolegija tesu baiges, bet net ten per paskaitas man panasus klausimas iskilo- ar tos strategijos nera zmoniu mulkinimas? Destytuvas atsake man, kad cia viskas Europoj Gerai. Pagaliau yra toks dalykas, kaip bendras isprusimas, per eile metu butent situo klausimu domejausi, skaitinejau, vedamas elementaraus smalsumo. ŠypsenaTodel man ir keista, kad Kosmosas stebisi, tuo, kad but apie tai girdejus, moket indentifikuot, ar paciam naudot, zinot, kas neprasilenkia su istatymais reikia but baigus koki oxforda. Nekaltas Apskritai stebina, su kuo jis bendrauja, jei elementarioj diskusijoj taip leidzia sau nukrypti nuo temos, prarasti minties gija, ir vapsie kas ten per kompanija tokia, jei iprasta nuo kokio klausimo gvildenimo pereiti iki asmeniniu izeidinejimu, ten savo vidines ypatybes traukt i pavirsiu ir pan.

Teisingai, ten ir nemoko tiesiogiai naudot, neslifuoja tos technikos, bet bendrais bruozais su tuo supazindina. Apskritai, tai mes stipriai nukrypom nuo temos, atmetus visus asmeniskumus- Rafinuotas pajaunines skelbime metais masina, kazka ne taip padare, ar ne? As sakau- ne. Tie kur saipesi, jokiu kontrargumentu nepateike. Tiesiog pritaike viena is tu primityviu strategiju- bait&swicht. Nors jo automobilio parametrai i zmogaus paieskomu automobiliu kriteriju sarasa kaip ir neieina, bet jei mes ir jo skelbima, ir bus kazkoks aprasas, gal gi sudomins? Nematau nieko blogo tame. Tegul tik skambina, jau tavo technikos reikalas yra parduoti savo produkta. Apie mulkinima jau rasiau, as esu kategoriskai pries. Bet tai nera mulkinimas. Dar gi, net tos primityvios strategijos net nera mulkinimas. (usa uz tai sodina).

nakciau, pasakei kaip destytuvas koks Cha cha bet ka tie lapausiam pasakot aukstom materijom kas ir kaip, vistiek jie tupi buvo ir tupi liks. Labas

univeruose ir apie hitlerio nesąmones pamokina… o gal reiktų sakyt supažindina, o ne mokina, kaip manai?

Tai aisku, kad supazindina, taves juk neagituoja ten stoti i nacionalistu partija, bet supazindina su tos partijos istatais, planais, ideologija, vertybemis, trendu ir t.t. kad zinotum ju veiksmu motyvus, siekius, psichologija, kaip visa tai atrodo istorijos kontekste, viso to atsiradimo priezastis, pasekmes ir pan. o jau turedamas visa tai, gali daryt isvadas.