Sportine svajone. Kokia ji?

Ai nezinauNe

pasaulio futbolo chiampionato taure

nu taip taip…
olimpiada ir Pieter van der Hoogenband’as trechias, Ian Thorpe’as antras, o kunstler’is pirmas Juokiasi

kaip ten, "blogas kareivis, kuris nesvajoja tapti generolu" ane?

Tapti profesionaliu futbolininkuŽvaigždė ir zaisti uz REAL MADRIDŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

…tai va todel ir svajojame Taip

puiki idja, tik reikia palaukti kl orai atsil, jei zaisti kur lauke, o ne sale nuomuotis

ceziss, nemanau. Saleje zaidimas 2x kartu geresnis ir idomesnis, asmeniskai man. O kasi persimesrt butu visai niek, tik priklauso nuo amziaus jusu. Asmeniskai as cia naujas, tad dar nieko nepazystu. Kietas

As tai noreciau NBA finalus laimet ir uzsimaut cempiono Zieda… Tai va… O del kassiuko tarp bangieciu as irgi pritariu, neblogai butu Taip

Iš mano pusės tai gana kukli svajonė – nubėgti maratoną. Jeigu išeis – dar sudavalyvauti kokiame tarptautiniame maratone (pvz., Niujorko). Na, gal čia net ne svajonė, greičiau tikslas.

O kaip sirgaliaus – apsilankyti mačuose Nou Camp, Old Trafford, San Siro, ArenA, De Kuijp, Anfield, Santiago Bernabeu, <…>.

Ir kad viename iš jų būtų Pasaulio čempionato finalinis mačas, kurį Lietuva laimėtų prieš Braziliją. Tarkim, rezultatu 3:2, po to, kai brazilai būtų pirmavę 2:0. Paskutinis mūsų įvartis turėtų būti įmuštas 91 minutę, jis, aišku, turėtų būti gražiausias turnyro įvartis. (Tegul įmuš jį Kalonas.)

TaipTaipTaip butu nerealu… ApakęsApakęs

o pagalvojant realiai, tai noriu F1 gyvai pamatyti, ir tai igyvendinama TaipLaimingas

GeraiAlus

.as irgi labai noriu NekaltasTaip

Na a$ asmeni$kai sportuoju ne profesionaliai, taigi jokiu ypatingu tikslu ir svajoniu nesekiu. Sportas man tai geras laisvalaikis, gera kompanija, azartas, sveikata… Na galeciau pasvajoti, kad po kokiu 40 metu vis dar galesiu pravaziuoti per diena kokius 20km su dviraciu, kas kolkas man nera problema Kietas

Kam dalyvaut jei nelaimet,jug sakoma,kad blogas karys kuris nenori buti generolu.

Cha cha

na kaip ir neturiu tokios labai jau dideles svajones Mirkt
o kazin kaip su tu zmoniu sportinem svajonem, kuriem geriausias sportas - sexas ar Alus kilnojimas ??? Cha chaCha chaCha cha

alubis vis dar krepsininkasCha cha

Dėl Alus kilnojimo – tai gal, pvz., išgerti 2 bonkas šnapso per gana trumpą laiko tarpą ir nenulūžti? ApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs

O dėl sporto lovoje … Ką čia sugalvojus tokio, net nežinau … Turbūt turėtų būti daug merginų … Šypsena LabasLabas Jau tiek daug, kad net baisu … Apakęs

Šaunus dalykas turėtų būti. Lietuvaičiai, kiek žinau, pavažiuoja į Vengriją, "Hungaroring" trasą. Nežinau, kaip dėl kitų Europos trasų. Į Vokietiją irgi neturėtų būti labai jau sudėtinga.

Kodel vis dar ??? Juk ne kox senis esu, kad jau nebezaisciau kasio Šypsena

Ir djbuki t.y. &quot;dzeradai&quot; ko cia nicka kaitalioji, o po to apjogurtuoji Cha cha Juokiasi Nostalgija &quot;Pretendentui&quot; ??? Juokiasi