Spiningu Baltijos jūroj nuo kranto

tai pasako tegul kur meta, gal kas susirinksŠypsena…o kodel ne? Juokiasi

juokas juokais bet man tai px, jei kas ka meta lauk man tai px as susirinksiuŠypsena…ale tik jeigu nereikes toli vaziuot Juokiasi

nukerpu kuseckem nx sena kabliuka, imu nauja kabliuka, vel klusackem prakepu sone jo ausele, ploskem atlenkiu, uzkabinu ant sukres ir ploskem uzlenkiu ir uzspaudziu.
vsio prosto Gerai
Nekaltas

Dar gerai lekia Blue fox more-silda 7.5cm 22 g., arba 8- 32g

Sita salaciams pirkau, pikti liezuviai patare. Siaip nedrisau bandyt, nors kelis kartus mestelejau. Kastingines savybesApakęs Neri permesdavauCha cha

Nekaltas

ir kaip nekeista 22g lekia geriau, nei didesniojiNekaltas

pasiemiau abu garsijos tobiuku keleta, tokiu idomiu spalvu.juodos su raudonais taskais. is sneku girdejau , kad sauleta diena po nekibos, su juodom trys per valanda dviem zvejam, skaidriame vandenyje. gaila 20g , iki svedijos neskrisNe

Sunkesniu reikia, arba vala plonink iki 0.2, tada galesi normaliau uzmesti, o siaip as galvoju, kad jei zvejosi vienas, be didelio triuksmo, tai ir prie koju pagausi.

Nery tai japamat kaip sitie tobiukai skrenda net ir su 0.22 ar 0.24 valu…
Nekaltas

o jei rimtai, tai ar vasaros metu gaudot kas juroj su spiningu ir ar pagaunat ka? nesu mates kad kas zvejotu taip, visi tik su donkem pleksnytes kankina…geriau jau i sventaja (upe) su dugninuke, tai karosai geri pajama (reikia aisku uztaikyt kaip visur), karpiu ir lynu pasgaunam…

Dabar jau pavarysitŠypsena

Vakar vakare (04.19) 3 žmogai apie 1,5 valandos braidė nuo nemirsetos link karklės. Kolega apturėjo vieną kibimą, deja, bet nesugebėjo realizuot. Aš apturėjau vieną "įkibimą į akmenį". Vanduo skaidrus, banga buvo nulinė. laukiam savaitgalio…

kur gaudei?

tai vat , kad neteko įvertinti lašiai ar šlakiai. gaila, kad fotografuotis su manim nepanoro. o kablius tai Owner prieš žūklę užsidėjau Mirkt

Pabraidzhiau karkleje. Deja, bet tik pabraidzhiau. Vanduo drumstas. Kibimu neaptureta…

o tu nenori kazka pats naujo atrast? Cha cha jau ta taip zukle vos ne ateini atsistoji ir mietai o net masalus nori nuo a iki z issinagrinet, tai koks idomumas? Nekaltas ateit ir islupt lasi? Mirkt su pjautinem maciau nemersetoi pacanai vejazuves uz subiniu dubasina, daugiau jos manau nelabai kam

aplamai tai svarbu zvejoti ir sugauti kuo daugiau zuvies o ir visai nesvarbu su guminesm neopreninem ar kvepuojanciom bridkelnem

balzer, gerbiamasis, as kalbejau apie bridkelnes. apie gubos gabala as net nekalbu. man tai neegzistuoja. jei jus jauciat sentimentus gumai, tai jusu reikalas. mano galva tai nereikalinga atgyvena.

aikit nafik. man atostogos tik pabaigoje balandžio. blyn, kolegos kažkodėl sumąstė pavasarį atostogauti. nors visus perspėjęs buvau, kad balnadį man paliktų… nieko, teks savaitgalį atsiraut. šeštadienį susimatysime. Labas

tai kad pietryciu buvo Nekaltas , 0 ir pas maneNe