Spektaklis

Apie šį darbą girdėjau daug daug teigiamo. Bandžiau savaitgalį nueit, bet aktoriai susirgo…

Dėl "Maskarado", tai spektaklis geras, tik problema - Šapranauskas. Nemėgstu aš jo.

Jaunimteatry man geriausias kainos ir kokybės santykis. Gal ne visada, bet dažnai taip.

Šiaip spektaklių gerų tikrai daug. Rašiusieji prieš mane juos bandė vardint. Galiu prie to sąrašo pridėt dar vieną - Storpirščio "Viešpatie, vidury baltos dienos mane užplūdo tinginystė". Toksai paprastas, labai šmaikštus iš pirmo žvilgsnio. Bet priverčiantis susimąstyt. Daug, tiesa, ir kritikos jis susilaukė, bet man nuoširdžiai patiko. Labas

siulyciau nueit i "Siksnosparni". Man asmeniskai patinka ir Korsunovo teatras TaipTaipTaip Buvau suzaveta spektakliu "Malys" Gerai

o man patiko is paskutiniu metu ziuretu tai Kauno dramos teatro "kekses ir kareiviai"…

eik daug kartu i visus spektaklius ir tu ju tikrai nepamirsi!Pamatysi!As ir su tavim eisiu!Visur!ApkabinimasTaip

penktadieni buvau jaunimo teatre Dedules Sapnas su kazlu. nieko spektaklis, bet buna geresniu.

Man nieko nebuvo graziau uz Harolda ir Mode,Jaunimo teatre.Jau neberodo.Is siuolaikiniu mazai kur buvau.

gal ir mane kada i koki idomesni nusivesit?..visai gal noreciau…Nekaltas

butinai i "Vasarvidi" Korsunovo ir jei uzteks kantrybes i "Karaliu Oidipa". Ir i Cholinos "Romeo ir Dziuljeta" - tiesiog grazu ir lengva!

[quote]lukius rase:
butinai i "Vasarvidi" Korsunovo ir jei uzteks kantrybes i "Karaliu Oidipa". Ir i Cholinos "Romeo ir Dziuljeta" - tiesiog grazu ir lengva!
[/quote]

as is Kauno. Korsunovas retai atvyksta su gastrolemis i mano miestaŽliumbia. o apie "Romeo ir Dzulijeta" girdejau ne kokiu atsiliepimuNeo be to bilietai i pirma eile 65 ltApakęs

na zinok zinau viena, kuri nepamarshiu turbut visa gyvenima…Šypsena mazajame teatre… BALSIO- "katyte p" Šypsena machiau gal priesh gera savaite… iki shiol nebuvau mates tokio durno ir tuo pat metu originalaus, drasaus ir juokingo spektaklio!!!Šypsena gal kam kiek gali pasirodyt ir nepadorus, bet nieko panashaus turbut i ta niekur dar nerodeŠypsena

Laukiu "Lilijonas" spektaklio (Klaipedos dramos teatras), bet shi menesi jo tikrai nebus.

Vakar su Cincium buvau Kauno Valstybinio dramos teatro Gintaro Varno premjeroje "Donja Rosita arba geliu kalba". Labai geras spektaklis Taip. Dviem aktorem nunesem po Gėlė. Ir didziam mano dziaugsmui Cha cha i scena po spektaklio kartu su visais aktoriais nusilenke ir Gintaras Varnas (tikriausiai Širdis-iausias mano rezisierius) bei Juozas Statkevicius Laimingas
kas galit, ir turit noro, butinai nueikit!

Galiu patarti eiti i Sirano, geresnio nesu maciusi. Kazlas ir bareikis puikiai vaidina. TaipTaipCha chaCha chaCha cha

as is Kauno. Korsunovas retai atvyksta su gastrolemis i mano miestaŽliumbia. o apie "Romeo ir Dzulijeta" girdejau ne kokiu atsiliepimuNeo be to bilietai i pirma eile 65 ltApakęs

[/quote]

tai as ir sakau - LENGVA! toks popsas. bet rimtai TOKIOS kainos? na va - atitruku snuo kainu as. netenka moket. tada nueik i Varno kuri nors Kaune. Pvz., "Tolima salis".

lukius, buvau Gintaro Varno "Tolimoj saly"Taip, buvau ir "Portija Koglen", ir "Heda gabler", ir "Gedulas tinka elektrai", ir "Donja Rosita arba geliu kalba" Laimingas

attide, tuomet atvaziuok Vilniun! Šypsena Ypac per artejancia Dramos akcija

Gerai

[quote]lukius rase:
attide, tuomet atvaziuok Vilniun!Šypsena Ypac per artejancia Dramos akcija Gerai
[/quote]

neblogai butu uzlektiTaip, tik va, nezinau kadaNekaltas

geguzes - 16 - 24 berods dienomis
Mirkt

jooooo,geras spaktaklis

Taip