Soliariumas

i soliariuma as vaikstau, bet ne per daznai, nes man gaila babkiu.
reikia taigi nusipirkt krema pries deginimasi ir po.
soliariumas nera labai sveika, bet kai zmogus pvz turi problemu su oda - jis padeda, ypac ziema, nes ziema nera saules ir jos truksta (vitaminai giŠypsena).
zmogus turintis sviesia oda neturetu lankytis soliariume ne itin daznai, nes tai kenksminga.
kai oda jau "normaliai tamsi" uztenka i soliariuma nueit 1 karta i savaite (10-15min)+(galima net reciau, cia tik, kad palaikyt "zagara").
vat - mano teorija =]
p.s. as va tik jau nueinu i karta i sav.

Karta i savaite nueinu po 10 min i turbo.Megstu siluma,atsipalaiduoti,nors zinau kad tai nesveika odai.

baltaskūriai labai nori būt negrais- negrai nori būt baltaisApakęs
niekas nėra patenkintas tuo, koks yraBaisu

nueinu karta i savaite 15minuciuNekaltas…o kartais ir du kartus i savaiteDrovus

Tiek atsakymuŠypsena
Ash jau 3 metus rudeni zhiema ir pavasari pastoviai einu. Shaltu metu laiku esu tamsesnis negu vasaraCha cha Siaip ~3 kartus per savaite po 12 minuchui, kremus naudoju ~60% atveju (Australian Gold, visai neblogi).
Ankschiau draugai nelabai suprasdavo, bet pernai ir shiais metais daug kas irgi einaTaip

einu kas 2 savaites po 17min. i turbo Taip

Man gaila bus taves, kai tu busi apie 35 metuku! Maximumas yra kas antra diena! Ar galbut panele labai norejai pasigirti?

Aisq grazu kai panele yra ruda,apsinuogina ir visa graziai idegus Liežuvis ,bet bachuriukai kai eina i soliaruma, tai man biski gedingai skamba… Taip

O kai bachuriukai apsinuogina ir ideges kunas tai nesexualu? Aisq kad liux Gerai…Vienzo soliariumas gerai…Mirkt

Gal ir grazu, bet vistiek bent jau as pvz neiciau i ta soliariuma, nes mano nuomone soliarumas sukurtas moterims. Kietas

Saule irgi moterims?
Va man tai baltaskures dailesnes, nors ir pats nesiekiu nigeriu pataptiBaisu

Kai lauke -25, gal ir tu uzsinoresi?Šypsena

irudusios merginos mane vezzzzzzzzaaaaaaa Myliu

o mane soliariumas vezhaaaaaaaa!!! Liežuvis Laimingas eichiau ir eichiau kiekviena diena, jei tik tiek laiko, babkiu turechiau, ir jei tai sveika butu (ta prasme - kiekviena diena eit…) Laimingas
o kuri ten tiek nusisvaigo tai hmm hmm… Nekaltas Cha cha y kuri soliariuma tu ten eini kieviena diena? na jis labai lievas tada turetu but, jei tave ten kasdien ileidzia Juokiasi pasiskaityk ju licenzijas ir taisykles Cha cha Liežuvis Liežuvis Liežuvis arba tadom lempas gal jau senokokai keisti reiketu, nes jei po 6- 10 min kiekviena diena… Apakęs Apakęs Apakęs , tai ne tik kad raudona ir apsilupus, bet juoda ir demeta turetum buti Liežuvis kazka nupezejai ten ryshkiai… SORRIZ, bet chia ne mana vienos nuomone Liežuvis SUSIMASTYK!!

Anksciau eidavau pasidegint,bet dabar negaliu…LiūdnasPasirodo netinka man soliariumas,atsirado apgamu,o visa apgamuota but nenoriu.O auksinei noreciau pasakyti,kad tokiais tempais eidama i soliariuma greit galesi dziaugtis susiraukslejusia,besilupancia pencininkes odaVeee

Pastaruoju metu daznai Šypsena

Žvaigždė

Mano draugas daznai eina i soliariuma ir taip gerai atrodo tas idegis,jis baltaskuris,tai idega nerealia sokoladine spalva.As kaip esu tamsaus gymio mano idegis toks berysio,bet visvien labiau patinka buti rude nei baltaskure.

Mano kosmetologe bara,kad lankau soliariuma,nes kaip ji asikina,kad veido giluminis sluoksnis yra pazeidziamas,tai jis po kiek metu is viso praras elastinguma ir virsutine oda prades rauksletis anksciau laiko.Ji visada liepia uzsidengti veida soliariume

hmmm… soliariumas nesveikas tiek pat kiek ir sveikas… chia jau kiekvieno pasirinkimas…

Nekaltas kasdien patiriame stresa, kuris kenkia nervu sistemai, kvepuojam uzhtershtu oru, mobilkes kenkia shirdzhiai, valgom chemija, dazhus…, kosmetikoj pilna koncervantu, sintetikos…, saule vel gi pavojinga net ir apsiniaukusia diena…

ar kas nors, ka darome yra sveika ?!

Nekaltas hmmzz… pagal visas teorijas belieka savsiem nekvepuoti… Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Cha cha Liežuvis o soliariume bent atsipalaiduoju Taip Liežuvis

Nesvaik… Geriau sakyk, kad TAU vaikinai vaikstantys i soliariumus asociuojasi su ***erais. Bent jau tokias mintis anxciau girdedavau, aishku man tai px, ash vaixchiojau ir vaikshtau i soliariuma. O tas tox vaikiskas poziuris, tai kazkokia nesamone, nuvaziuokit i uzsieni, tie kas palaiko mano auksciau isdestyta minti, ir pamatysit, kad ten tiek baxurai tiek merginos i soliariumus eina tolka tak…

O del kenxmingumo, tai ash manau, kad rukyti yra ZHYMIAI kenxmingiau, nei pavaikshchiot i soliariuma… Mirkt