. . SOKIAI vyresniems . . .

geras pasiulymas reikes pabandyti Taip

Dar shi ta prisiminiau: nebutina isikinkyti i triju menesiu kursa, TaipTaipTaippaprastaj tokia programa, ir jei nors kiek ritma jauti, nebutina eiti i 1 ciklo (pradedanchiuju) kursa, nes ten labaj jau primityvu, ten ir drambly shokti ishmokintu. taip sutaupysi pinigelio. O jei taj ner labaj svarbu ir jei nenori eiti shokti mokintis su mase zmoniu, arba yr nepasitikejimo savimi kompleksiukas, tai tam yra privachios pamokos, tik jau jos zymiai daugiau kainuoja, (apie 15 lt vienam asmeniuj tajgi poraj 30 isheitu) bent jau taip ankschiau buvo.Taip
Taigi sekmes, o jau po to galesi eiti i bet koki vakarushkaApkabinimasApkabinimasApkabinimas ir sublizgeti grazia laikysena, ir tuo ka ishmoksi.
LabasLabasLabas

Kiek girdejau, ten ne sokti einama, o “kadru” vienam vakarui ieskoti, ypac Vyras tokiomis paieskomis uzsiima.

siaip as ir noriu koki vyruka susirasti, kas cia keisto? bet pasiulymas patobuleti sokio mene irgi geras.

pala, chia kur? tas TEN?

Nustebęs

man artėja 20, bet aš ten buvau… Laimingas. Vilniuje. Buvau, nes ten labai geras parketas, o man labai norėjosi su nauju šokių partneriu pašokti. Kai atėjau, nuėjau persiauti į moterų tualetą, tai kaip jos į mane spoksojo Baisu, maždaug kadrus nukabinsiu, bet kai pamatė, kad ne viena, nusiramino, o dar kai pamatė, kaip šokam, tai plojo ir muzikantai specialiai mums grojo tokias dainas, kad būtų galima pagal programą šokti. Paskui išeinant kvietė dar ateiti… Flirtas

TEN - tai i sokius "Kamu za 30". Neturiu galvoje sokiu studiju, tokiu kaip Petreikio ir pan., kur zmones nuosirdziai ateina mokytis sokti ir sokti.

patikek, daug vyruku shoka !!! taip, pirmais metais damu buvo zymiai daugiau, bet nereikia to ishsigasti, jos taj tingi, taj ishteka, taj lauktis pradedaŠypsena, nes jau ketvirtais metais truko ne vyruku o damu, tajp kad…
TūsasTūsasTūsas

Tai saldumyne - sakai kad vygodna sokiuose kokio kuiliuko pasiieskott?

Na, ka brangioji, dairytis visur verta, o ir ne paslaptis kad nuo shokio iki lovos tik vienas zingsnis. Nes jei jau shokyje geraj viskas, taj 99%kad ir lovoje geraj bus. Chia panashiai kaip kad stabiliausios poros kurios susipazysta pliaze arba pirtyje…Mirkt
Na, juk shokant kartu svarbu abieju kunu kalba: kaip jie juda, kaip vyras moka valdyti dama, kaip dama klauso jo valdymo, ar neerzina kuno kvapas, ar malonu kai ranka laiko,… pabandyk, pamatysi…Mirkt
linkiu sekmesTūsasApkabinimasLabas

Puiku buna ten

Labas,
praejo 2.5 savaites,nu papasakokit kas kokiuose sokiuose buvot Cha cha

Taip buvau, 3 juose o -ka

Tai smulkiau Bangos V. papasakok. Kaip kliovas?Cha cha Kur buvai?Nekaltas

Kliovas ,nu baik…as negaudziau ten moteriskiu ,as sokti ejau
O tau kliovas …
A ir sunus ejo, jam irgi patiko.

kas domina konkreciai ,kokius sokius sokau? ar su kuo?
Tango nemokuŽliumbiaŽliumbia, o taip noreciau

Ei-hei-hey, BV! Kodel tyli? Matau gi, kad esi Cha cha

nu ka nori suzinot???
As su sunum jau galiu bet kur eiti ,vot…pavydekit…
Sokt ejom i Girstucio rumus .
o kitus 2 kartus ejau be jo,su kai kuo ,imsiu cia viska pasakot, ka veikiu sokiuose ir arkliui aiskuLaimingas

oij, pardon, atsiverciau, nubegau siusiuko ir per ta laika parasei. Atsiprasau Liūdnas

pavydim Taip pavydim
O kur tas Girstukis? Ten senesniems? Reguliarno vyksta sokiai? Kokiomis dienomis ir valandomis? Kiek bilietas kainuoja Cha cha? Zinok viskas idomu, gali viska pasakoti, cia gi tam ir yra virtual world Šypsena

Girstutis atsiprasau, ah kainuoja 2 kart savaiteje
yra amziaus grupes ,as su savo beibiuku tai i tokia grupe 18-30 nuejau, negi galvoji eisiu i senesniuCha cha
Nu jis norejo eit sokti pasimokyti as palydejau , as sokau jis daugiau ziurejo, janm matai kazkokia treba sokti mokytis uzsimane. gal gerai ,kas ten zino.
Zinai gitara grot moka ,muzikos mokykla lanke , o dabar sokti uzsimane —ne pries gera
Pati supranti su tais sokiais , panas prisiviliot lengviau
O siaisp fain kai vaikai paaugo ir tevai jauni ( nu blyn jauni ) aisku jaunas jauciuosi ,o ka???
dar su dviratukais vazinejam visa seimyna ( pro Gluosnes nameli) Tu Gluosnyt ziurek ,gal kada pamatysi nepraziopsok)!!!
tai va zenikites jauni ,vaikai paskui buna jums draugai ,aisku jei gerasi auklejiCha cha