Sofija Coppolla "PASIKLYDĘ VERTIME" bei vėlesnis "KAŽKUR TARP TEN IR ČIA"

“More Than This”. Bill Murray Tūsas. Šiaip yra šio filmo garso takelis, jei ką Šypsena

Sita filma buvau macius anksciau 2 kartus. Pirma karta toki keistai idomu ziurejau. Toks lengvas man jisai… Nezinau ar peikti, ar girti. Paliekama pamastymui vietos. Toks dramatiskai paprastas… Nekaltas

o kokia daina grojo finalinej filmo scenoj kai jie atsisveikino? man ji labiausiai patiko, noreciau parsisiust bet nezinau kaip vadinas… Nekaltas

geras filmas, tikraj dwelkia ramybe. bet man labiau patiko pirmasis S.C. filmas. Angelaspritariu, kad rezhisiere turi sawita brajzha. Taipman l.patinka taj, kad jos filmaj kwepia paslaptimi. Gerai

Man tai labai patiko aktore scarlett johansson. Pagal pavarde spesiu jog švede.

labai keistas ir nesuprantamas filmas is pradziu pasirode, bet paziurejus kelis kartus mazdaug supratau esme :>>~~

sakyčiau filmas toks savotiškas Šypsena labai maloniai nustebino tokia pabaiga Drovus na reik manyt, kad jie ten dėl pasimatymo susitarė Girtas per didelių emocijų man nesukėlė, bet šiaip jei reiktų rekomenduoti, tai, matyt, rekomenduočiau Šypsena

pritariu visom nuomonėm, kad tai geras, lengvas, nebanalus (man labai patiko tai, kad jie taip ir “nedaėjo” iki sekso) filmas. Tai, kaip sako R. Zemkauskas, filmas dėl kurio verta nemiegoti GeraiDar kartelį mano griausmingi aplodismentai režisierei. Bravo Gerai

filmo pabaigoje grojo The Jesus And Mary Chain “just like honey” Gerai

Gerai dekui, jau parsisiunciau, tikrai geras gabalas, gaila trumpas (3min) kai klausai, labai greit pasibaigia Nekaltas tai turbut del to kad labai fainai klausos… Šypsena