sniegas ****s and must die!

sniegas yra labai gerai Gerai Girtas Juokiasi Liežuvis

Nekenčiu sniego. Piktas Piktas Piktas

Visa diena siandien sninga Žliumbia

kaip graziai siandien visa diena sninga Apkabinimas Girtas

Tikrai - kaip gražiai drebia sniegą iš dangaus Myliu GirtasIr vėl namo gryšiu kaip šlapia višta Myliu Nes kadangi reikalingiausiom dienom vis skėtį pamirštu pasiimti Girtas Laimingas

Taippritariu…orelis tai tikrai nekoks… LiūdnasNoriu vasaros Žliumbia

jo svarbiausia rast ka kaltint Gerai Cha cha

Ar žinot naujiena?Kitais metais irgi snigs Taip Apakęs

nia nu nesuprantu, gal iki kale-du sniegas ir nieko, bet po to jau nervija ŠypsenaPS. man patinka kai jus nervijates (cia ne visiem hehehhe aj sirdis Liūdnas) Šypsena

Nezinojau Baisu Tragedija Žliumbia

ash irgi jum pritariu Liežuvis ziema yra jega Taip

Nu jau man geriau sniegas nei lietus… Mirkt Nors per daug sniego irgi negerai Taip Ir slidu baisiai…sedyne kencia Mirkt Cha cha

alia tu ir fantazika, kai netingi Cha chaok, ok… kalbėk, iliustruok kaip nori, aš tik pažiūrėsiu ką sakysi, kai išmaudysiu kaip reikiant… ir čia greitu laiku tas darbas šviečias Niam niam

alia… kaip tyčia, tarsi užkeikta… kur tas sniegas?! prišnekėjai, ania? Nustebęs Liežuvisaš jau naktim nemiegu…maudynes sapnuoju Cha cha niu…gerai, gerai… tik biškiuką fantazuoju Flirtas

sejp man patinka sniegas,bet toks tikras,o ne kose…juk ziema turi snigti Laimingas

alia… kaip tyčia, tarsi užkeikta… kur tas sniegas?! prišnekėjai, ania? Nustebęs Liežuvisaš jau naktim nemiegu…maudynes sapnuoju Cha cha niu…gerai, gerai… tik biškiuką fantazuoju Flirtas

sejp man patinka sniegas,bet toks tikras,o ne kose…juk ziema turi snigti Laimingas

tema tai eina nx. Pavargęsbet aš vistiek kaip ir tu nekenčiu sniego.noriu, kad jo nebebūtų Žliumbia

Ką tau sniegas blogo padarė? Nustebęs Pavargęs Juokiasi