Šnapsas

Bl o man kazkaip keistai su tuo rukymuTaipManiau isgersiu ir vel pradesiu,o nei velnio,isgeres maziau galvoju nei trezbasJuokiasi

LabasNebaudziu as saves,o isbandauMirktsu alumi viskas uzrista seniai,na o tabakas nevartojamas jau nuo spalio 5d.Ateities be alaus nematau,paprasciausiai siuo metu negeriu, o tabakeli but gerai mest visamGeraiMirkt

Najo…šnabės temikė netikėtai patapo vos ne Valančiaus draugijos o teipogi sveikuolių prieplauka.
Kokybiškas šnapsas vartojamas saikingai dar neivienam nepakenkė. Aišku, jei po čierkos pagauni kablį ir negali sustoti tol kol visiškai neprisibaigi – tada jau blogai. Keletas draugelių buvo tokie. Matyt genai ar dar kas tuos kablius tarp menčių suvaro. Taivot anie užsikodino, nebegeria. Taip pat yra tokių kurie gali mėnesiais negert, bet kai užgeria tai jau bent keliom parom. Man kažkaip kabliai nesikablina smarkiai, galiu ir išlenki čierką ir man jos užtenka. Aišku, kartais, geroj chebrytėj ir litriukas subėga, bet tai būna labai retai.
Pritariu Deriui – šnapsiukas saugo dvasinę ramybę, aišku, jei kokia boba pradeda malkas kraut dėl čierkos, tai tadu tai sveikatai nelabai kas, bet nevisada reikia kreipt dėmesį. O beto kogero ne tik psichikai gerai, bet ir kraujukus neblogai prastumdo. O su amžium tai irgi aktualu. Svarbu negert brudo.

…tokia tyra tema visai apkakojotCha cha
…snapsas saugo psixika nuo p…voto gyvenimo . Tas babkes kur sutaupysi isleisi daktarams Piktas

o vat sita pozicija man kazkodel visai nerupi, o gal bereikalo Nekaltas

Panasus siekiai, db interesas, kaip ta pati KMI issaugot. Juokiasi

na nzn, bet mano nusistatymas dar siais metais vienu kartu atsisveikint su cigaretem ir alum. tikiuosi uzteks vidiniu jegu MirktDrovus

Jau ne pirmus metus bandau atsisakyt automobilio, mazdaug 2-3 menesiai siltuoju sezonu. Pagal galimybes su dvirka, arba pesciom. Labai blogaiBlogai. Imynes i sesku kalna su dvirka, jauciausi, lyg rukyciau po 40 cyzu per diena (kosulys). Kietosios daleles… Tokie dalykai, nebent turint galimybes svieziam ore, kai daug laisvo laiko. Tos cyzos pasidaro pofig.

patikek zudo Baisus

Man irgi tas pats. Juokiasi Blem pigus skaitalas, rasytas psichologu komandos, bet jis veikiaApsvaigęs, nors juokas ima is akyvaizdaus smegenu plovimo. Kiba skaityt dar karta? Nors ~3 cyzos i diena manes kolkas nezudo, gal todel nesiparinu.

skaiciau, meciau, po 3-ju menesiu gavau darbe atostgas, uzgeriau sode, vel pradejau. daugiau nebeveikia Drovus

Cyzos yra nuodas, bandyk ta internete isplatinta smegenu plovima skaityt. Siaip juokingas ir pigus skaitalas, bet veikiaApakęs. Perskaiciau kadais is neturejimo ka veikt, nors mest rukyt neturejau planu, pasekmes- ivare zapara. Apie alc metima, net bijau skaityt. Juokiasi

blai kazkaip reikia susikaupti ir mest rukyti bei vartoti alu UžsispyręsPavargęs

Siaip as irgi traukiu nuo vaikystes beveik, bet pastaruosius kelis metus pastebejau, kad nesu priklausomas nuo nikotino, ner ir nereikia. Buna po dvi tris dienas nerukau, nes tingiu nusipirkti. Na alaus ikalus sunkiau, nes tada tai traukia. O blaivas labai retai. Man ta juokinga knyga labai padejo. Juokiasi

diudia tau cia kas pasidare, alaus nebegeri, rukyt metei blia, uz ka save taip baudi. beje kaip pavyko mest rukyti ???

Kiekvienas sau ne priesas ir renkasi, kas jam geriau, o diskusija- ‘kuo geriau svaigintis’, man atrodo juokinga ir absurdiska, todel ir uzsukau cia. Juokiasi

Tai neziurekKvankt?,maudykis savo Alusi sveikataPiktas

As tai nesventasKietas, bet snabe mane rauna ir as jos negeriu. Keista ziuret i tokius pacius, taciau vistiek geriancius draugelius. Gero vakaroAlus.

[quote]
deris ra:

… i snapso tema vieni nebeigalus susirinko Juokiasi

Vot ir neatspejaiKvankt?Snapsa tai geriau,geriu ir dar zinau kur gautiGeraiJuokiasi

… i snapso tema vieni nebeigalus susirinko Juokiasi