SMULKINTUVAS (Blenderis)

100% mano mintys.

Nosyte, su tokiu kaip musiskis modelis - gali. Ten atskirai smulkintuvas yra (kotas ir smulkintuvas du skirtigi dalykai). Musu va toks : braun.com/global/products/fooddrink/foodpreparation/handble nders/mr5000/models/mr5550mca.ImageJPG.294.431.100.jpg

Labai ačiū už nuorodas Gėlė

Va tokį ir aš neseniai nusipirkau. Esu patenkinta. Naudoju kelis kartus per dieną, kai gaminu vaikui daržovių tyrę su mėsa (mėsą tiesiog supjaustau skersai raumens ir plaku su daržovėm - taip daug greičiau, negu naudoti mėsmalę), vaisių kokteilį (obuoliai, kriaušės, melionas, bananas, slyvos), kruopų košes. Vaikas garso nebijo Šypsena Vietos užima tikrai mažai, išplauti - kelių sekundžių darbas. Prieš tai buvau nusipirkusi maximinį už 39 Lt Šypsena su priedu - uždengiamu daržovių smulkintuvu, kurį tik kelis kartus panaudojau. Garantija buvo 6 mėn. Po trijų mėnesių intensyvaus naudojimo iš jo parūko dūmai…

Vat butent toki jau esu isigijus virsh menesio, esu labai patenkinta,laika sutaupo trigubai, o ir ishplaut labai paprasta, ishbandau visur kur imanoma, kolkas sekasi.Prie ju buna dar priedas smulkinti ledukams, bet tai manau reikalinga tik jei naudojat ledukus kiekviena diena Šypsena, be jo ir gana zenkliai pigiau.