Smerksit ar suprasit?

Patikek ne tu viena,kuri taip noretu.Mano norai tokie patysLiūdnas((

Gyvenimas trumpas , pakentėk biškuti…
Tie kurie nori mirt tai ir miršta , o nenusišneka Taip

Geriausias patarimas is visu, kuriuos cia perskaiciauŠypsena

P.S. Temos autorei: Susirask koki bachuriuka, tada nereiks cia pilstyt is tuschio i kiaura. Turesi uzsiemima, nebus kada galvoti apie visokias durnas depresijas.

Soriux jei kam ši tema skaudi ar labai sunervino savo liūdna nuotaika…
Bet taip aš dabar jaučiuosi ir visai nenoriu niekam kitam blogo…
Gėlė nepykit Gėlė

sad_hope

Negali zhinoti, ka gero
Pastebesi danguj Ne
Vis per tuos debesis nieko…
Na bet gal paskui?..
Apkabinimas

Viltis durnių motina… o mes jos vaikai…

Pritariu… Manau mergaite norejo buti tiesiog pastebeta ir psio… Jei ji rimtai apie tai galvotu, senai butu tai padarius…

ale gi jopsikimat kaip daug cia pesimistu uzsuka. viskas jiem blogai. kuria bl temas kam gyventi , jei vitiek mirsi ir t.t. bl KAS JUM: NEMOKAT ATSIPALAIDUOT AR SIAIP PER DAUG FILOSOFU PRISISKAITE. gyvenat viena karta, tai gal gyvenkit linksmai?! ale gi kam sita tema pamaciau - iskart nuotaika nunese…

Soriux kad dar ir nuotaika sugadinau…
liaaabai sorry Gėlė

tai man sory del tavesLiūdnas keiskis. jei klausai visokiu mansonu - mesk nafik tokia muzika. klausyk tusines muzikytes - gal gruzas praeis. varyk i kokius sokius ar kt. reik judet, kad jaustum gyvenima.

klausyk,kaip mes cia be taves issiversim tada?pagyvenk dar truputi…o gal pageres kas nors?

Bandysiu… tik nzn ar to noriu… bet kaip nors… juk nesulysi gyva i kapus… o skausmas lieka wa cia Širdis

mirtis tik begimas nuo visko… begimas nuo saves, nuo gyvenimo…

Toki kelia renkasi tik silpni ir egoistai. man labai sunku suprasti tokius zmones. Kaip jie negalvoja apie kitus. Turiu keleta draugiu prie ribos. Ir jos net nesupranta kaip visus skaudina. Kiekviena karta kai jos dingsta as issigastu, gal jau?
Labai baisu, kai bandai padeti, bet tavo pagalbos nepriima ir toliau elgesi savaip. Nustebęs

uzjauciu tave tikrai!!!suprantu ir man taip buna!buk daugiau su gerais draugais selk linksminkis!nzn daryk viska ka nori juk gyveni tik viena karta gyvenime!!!isnaudok galimybE!TaipGeraiBučkisApkabinimas

[quote] Toki kelia renkasi tik silpni ir egoistai. man labai sunku suprasti tokius zmones. Kaip jie negalvoja apie kitus. Turiu keleta draugiu prie ribos. Ir jos net nesupranta kaip visus skaudina. Kiekviena karta kai jos dingsta as issigastu, gal jau?
Labai baisu, kai bandai padeti, bet tavo pagalbos nepriima ir toliau elgesi savaip.
[/quote]

Kartais trūsta tik vieno apkabinimo… Tik vieno gero žodžio ar žvilgsnio… O ne nusistatimo… Jei galvoji kad depresija tai tik iš neturėjimo ką veikt ar dėmesio trūkumo… klysti…

GAl ir smerksiu juk tave sukure ne tam kad mirtum o tam kad gyventum ir akys tau duotos pamatyti kad pasaulis yra labai grazus !

Širdis aš jus visus liaaabai myliu Širdis

jo!!!cia gerai!!!pritariu!!!Flirtas

manau,per daug ziauru sitaip kalbet.wisi mes esame mazesni ar didesni egoistai,bet kai zmogui blogai ir kai tawo zodziai gali jam padet,manau EGOISTISKA nusisukti ir liepti eiti lengwiausiu keliu,kaip kad pwz.:padaryti TAINekaltas