Skyrybos- pasaulio pabaiga ar tiesiog gyvenimas eina toliau

Tai aisq, jei skiriesi su tokia panele, kuri tau net normaliai nepatiko, tai gal ir neverta lieti asaras, bet jei buvai rimtai isimylejes, ir tenka skirtis, tai situacija kiek kitokia turetu buti. Drovus Šypsena

Angelas

Na aš tai ri turiu omenyje Mirkt

tai pasaulio pradzia o ne pabaiga

Gerai Juokiasi

va cia tai pritariu visom trim Taip…gerai pasakyta, labai taikliai Flirtas

is prazdiu maniau kad pasaulio pabaiga…bet dba manau kad gyvenimas teina toliau… Taip Kietas

Nu bet ka pakeis asaros mylek nors iir iki apsikakojimo jei atsimetem smutkem tai atsimetem reikia gyvent toliau… zinai yra tokie zodziai

Nesijaudink ketvirtos negausi Liežuvis Sau laikausi, man ji patinka Cha cha

Šiaip labai skaudžių išsiskirimų patirti kaip ir neteko. Esu dar jauna ir viskas prieš akis. Kai išsiskyriau su savo Vyras, su kuriuo draugavau šiek tiek daugiau nei metus, stengiaus neliūdėti, daug laiko praleidau su draugais (bet nepuoliau į kito glėbį), atsidaviau šokiams, mokslams ir pan. Galutines žaizdas išgydė laikas.

Bet kartais buna sunku gyventi toliau Drovus, o kai kuriems zmonems issiverkus arba issipasakojus buna daug lengviau…Pvz as kai papasakoju kokiai draugei, kas man atsitiko, is karto lengviau pasidaro Taip nes pasidalini savo beda su kitu, dali jos uzmeti draugui Cha cha

maytai as kaip zmogus i viska ziurintis per jumora tai man toks sudniekis o neissiskirimas su Moteris negali sugadinti nuotaikos ilgam…Pvz dabar issiskirimas su paskutine meile nu toks ten ir issiskyrimas savotiskas toks tai tampa vakareliu anegdotu nes man paciam labai linksma prisiminti Cha chaVat bedos yra atsirtikus tikrai nelaimei,praradus artimuosius,sveikata,turta,garbe Cha cha o taip tai tbus tiek Vyras tiek Moteris ne karo metas Liežuvis

Flirtas ech…o as jau tikejausi, niuz gal kaip nors… Apkabinimas

ir is kur as tox gudrus? Cha cha

kas per daug tas nesveika

niuz nzn Drovus, pasleptas talentas…taikliai, trumpai ir visiems suprantamai isdestyti esme, ne kiekvienas tai sugeba… Apkabinimas

Siaip tai nemanau,kad skyrybos yra pasalio pabaiga…Galbut taip tau atrodo ta minute bet tai netiesa Ne Siaip jau manau,geriausias pamirsimo budas yra neapsistot ties tuo vienu zmogumi,o vel atsisitoti is naujo ir pradeti naujo zmogaus paieskas… Mirkt

jo reix mamos paklaust kaip ten su m anim viskas buva Apkabinimas

Visi sako, kad pradzia labaj sunku ishgyventi, praeina ta savajte, tai ka tada daryti, ta savajte, kai atrodo shirdis ishsoks ish krutines ir nebegali gyvent? Kai atrodo kad geriau betkoks fizinis skausmas, bet tik ne tai… Kai asharos rieda ir negali ju sustapdyt… Man tiesiog vaziuoja stogas… Mjau… Žvaigždė

Vadinas ne rimtai draugavot, jei tau linksma daros, pagalvojus apie issikirima Taip NekaltasAs irgi propoguoju linksma, optimistiksa gyvenima, taciau gal esu kiek jautri ir sentimentali, todel visokius issikirimus kiek sunkiau pergyvenu…nors… iekad nepuolu del to i depresija ir nesedziu apsizliumbus kelias savaites Ne Šypsena

Iskentei savaite…iskesi ir antra… Taip ApkabinimasBe to, tuoj prasides mokslai ir turesi daug rimtesniu uzsiemimu, nei galvoti apie praejusia meile. Be to, nznaw kaip, bet sugalvojk , ka nors, kas nebutu susije su tuo tavo ex…tau paciai bus lengviau Mirkt