Skundu ir pageidavimu knyga...( Pokalbiu klubas angeliukai ir velniukai 2)

rudaki , juk protingas vyras esi, bet gi pats aiškiai matai kas darosi dabar šitam klube. Specialiai kai kas čia vien kenkimu, flūdu ir provokacijom užsiima. Aš gi su jais ir šiaip ir taip susišnekėti vis gražiuoju bandau. Ir prašau tikrai visų labai nedaug - galvoti ir apie kitus dalyvius, kurie norėtų ir rimtesnių diskusijų ir malonesnės aplinkos ir nebeplaukioti tarp bereikalingo flūdo. Visiems užtektų klube vietos, jei tik tolerancijos ir geranoriškumo netrūktų. Vat tu palaikai Anicą… O kodėl ji flūdina citatomis? Kokį pavyzdį kitiems ji rodo? Kaip su tuo tada kovoti? Sprendžiant pagal tai, kas dabar vyksta klube, ypač per savo prisikeltus ar sukurtus klonus, tai džiaugtis teigiamais rezultatais dar labai anxti. Labai sunku ir visą atsakomybę už padėtį klube sau užsiversti ant pečių ir dar tada, kai tau intensyviai trukdo reformuoti klubą, kad šis savo pavadinimą ir paskirtį bent tikrą atitiktų… Ir sakyk, kas pradėjo iš moderatorių trinti net pačių moderatorių temas? Tai labai svarbus klausimas. Aš NEI VIENOS MODERATORIŲ TEMOS NEIŠTRYNIAU, o mano kas ištrynė, a? Tai kokia čia fak demokratija ir žodžio laivė šitam klube, kai netgi moderatorius negali savo kritinio žodžio pasakyti? Tai normalu, pagal tave? Esmė tame, kad čia kai kas labai nenori, kad šitam klube moderuotų Razrucha ir kad šis klubas būtų vienas patraukliausių, populiariausių Bitėje. Todėl ir maišo, trukdo, kenkia tam procesui visam. O juk diskusijos gana įdomios, intelektualios vyko (Ni) temoje, kur buvo bandoma mane įskųsti. Ir dar kitose temose. Ir kiek senų, seniai matytų jau nick’ų ėmė grįžti čia ir diskutuoti… Ar tu matai? O daliai dalyvių tikrai turbūt nėra kas veikti šitam suaugusių klube. Jie tikrai ne čia pakliuvo… Kam vargti ir kankintis jiems čia? Vat atkreipk šiandieną, kad ir į tas senbuvio dziandziaminio temas, kurios net dvi yra INDENTIŠKOS, dubliuotos… Jos ir nesudomino ten nieko… Aiškiai provokacinės ir tik tokiems patiems provokatoriams ir šiukšlintojams sukurtos. Aš nekalbu jau net apie jų turinį… Surask ten kokią mintį jose… Kam jis šitaip elgiasi klube? Ko siekia šituo? NekaltasO jeigu šitaip čia darytų visi, kaip jis dabar kad daro? Tau patiktų tokiam klube kaip kokioj šū­dų ir pamazgų duobėje plaukioti? NekaltasIr dar. Gal pats turi puikių pasiūlymų kaip viską puikiai, greitai sutvarkyti? Tau iš šalies, sakai, geriau matyti.

Paladinai, tai Tu ir žiūrėdamas TV kruvinų scenų baidais? Nekaltas Juk galima nematyti vimdančių temų ir nusukti akis, tarkim į Patriciją ar į kitą MoterisP.S. Ten į 40 žinutę Mirkt

Paladinai tai tiesiog nelaiminga meile… nemoki skaityt… Jis plusta save… matau jausmai Tau svetimi…

Jo, Bjaurus, aš irgi manau, kad Paladinui pats laikas įsimylėti Flirtas

Paladinai , oi ne ten tu ieškai tų problemų, oi ne ten. Čia plepant liaudiškai, tu mums į aisbergo viršūnę, kyšančią iš to vandens vis rodai… Kai išmoksime visi laikytis elementatios tvarkos čia ir kontingentas ims kiek keistis, tai sumažės blevyzginės kūrybos ryškiai… Tiktai tu ne ten esmės vis ieškai. Žinai ir puikiai, kad (Ni) - čia ne naujokas klube. Duok die, visiems sukurti kiek ans parašo. Ne viskas man ten ir patinka, bet tai tik smulkmena, palyginus čia su kitais dalykais… Ir dar. Žinok, kadrais nesimėtoma jau taip lengvai.

Baigiu apsiverkti… Žliumbia Žliumbia ŽliumbiaNifiga - neverksiu. Piktas Kanda Ir reikalausiu sankciju. Bo i tema apie skunda Razruchai atvare (nu kas daugiau jei ne jis) ir sukliude flirtuoti - blyn isimylejes buciau, gal net mane ( Apakęs Gerai Laimingas ) tai ne - vel savo giesmele uztrauke mol b valyk savo komentarus nuo fludo… Piktas Jau pamirses visus karus buvau - tai ne, blyn nesuoprata vel primine. Nu gerai - kariaut tai kariaut. Piktas

Na, man tas irgi per gerklę lenda, kai trinamos svetimos ne girtos temos ir koreguojamos blaivios žinutės.

Va.Sukure moderas bjaurus lyg ir reikalinga klubo nariams knyga.Kas is to gavosi?Susirinko kiti moderai,ju saika ir knyga s u s i k o. Kito zodzio nerandu.Tai kas pas mus blevyzgu meistrai ir fluderiai ?Ziurint cia: 1.razrucha 2.rudaakis 3.anica 4.nazis 5.radvile 6.bjaurus Mane stebina ne tai ,kad jie tersia net savo temose, cia apie moderus, bet tai, kad kur s i k o , ten paliko. Jeigu ka , cia skundas apie moderatoriu elgesi Taip

Raskila raskila, mūsų kiemo raskilaaaaa, t.y. geniukas norėjau pasakyti Liežuvis MirktP.S. Jei yra knyga - ji rašoma. Net Didžiajame Lietuvos statute (seniausiame mūsų valstybės teisiniame rinkinyje) yra kitokio pobūdžio intarpų. O be jų mes nieko nežinotume apie Didžiosios Lietuvos Kunigaištystės praeitį. Štai taip Tūsas2P.S. Anų dienų metraštininkai, pasirodo, buvo išmintingesni Laimingas

Kiek isminties perliuku palikot ateities kartoms - apie 30+ karalyste su karaliumi bjauriuoju Juokiasi

Žinoma, Bare Taip O Tu, žmogau, manei, kad lietuviai neturi subtilaus sąmojo Mirkt

Turiu pasiulyma… Te kiekvienas moderas susikuria po tokia skundu pageidavimu knyga Pavargęs Ten gales ir trinti ir rašyti, ka tik panores

Piano, tuomet liūdni visai dalykai prasidės Taip - patys su savim pradės šnekėtis Apakęs Dabar, tai nors mes, tuščiuose lapuose, intarpus paliekam. Na, kad išliktų ateities kartoms Tūsas

Radvile, nežinojau, kad tu aiškiarege, ateiti numatai… Apakęs Čia buvo tavo pasiulymas, pageidavimas ar skundas? Nekaltas

Kiekviena moteris šiek tiek aiškariagė, Piano Šypsena Tam jai viena chromosoma daugiau nei vyrams duoda. Ir intuicija, taipogi Šypsena O čia tik replika. Tad, kad nešiurpk jau taip smarkiai MirktP.S. O kad visko nežinai - natūralu. Toks dalykas nebent Dievui duotas Mirkt

Skundas dėl dingusio dėl jo žiauraus neobjektyvumo ir tendencingumo (neįvardinti temos teršimo pradininkai , įkvėpėjai (organizatoriai) bei daugelis kitų teršimo bendraminčių) šioje temoje. Aš pirmiausia parašiau ir pasipiktinau (pasiskundžiau), o paskui tik pakakojau ir pats, kai pamačiau kad tema seniai kapitaliai sudirbta ir yra, kaip visada, nusivažiavus i lankas ir pievas. Tuo pačiu aš neatsisakau išsivalyti savo kaku, jei bus nuspręsta iš aukščiau sugrąžinti šią temą į vėžes… Bet pasivalyt turėtų čia visi smagiai kakoję, o ne vienas Razrucha. Šiaip, tokia tema, tokiam štai stovyje, neturėtų Ne būti skraiduole.

Taiklus pastebejimas Taip

Yra dar pageidavimas, kad temos pavadinimas skambetu maždaug taip - Skundu, pageidavimu ir repliku knyga… Radvile, gali nedekot Pavargęs

Žodžio intarpas semantinė prasmė platesnė už repliką Angelas

Yra dar vienas pasiūlymas… Užveiskit Radvilei asmeniška tema skrajute, tegul ten visus savo intarpus i viena kruva surašo Angelas Bus knyga visa Cha cha