Skundai ir pasiulymai moderatoriams

4-tas VIP’o balsas - pritariu djbukio banui.
tai tiek.

na jurai jau biksi persistengei cia su savo pasisakymais Piktas Piktas
tu geriau nesnekejes apie rio ar kokio martulio fludinimus idek gal koki linka kur bukis ka nors parases i SK tematika, cia nesiskaito jo visokie pablevyzgojimai, parodyk kur jis yra rimtai apie ka nors diskutaves. ai pamenu buvo kazkokia turbut jo rimciausia tema apie abdzymnika.
ir uzdek rodykle siai temai, kas cia per pasiteisinimai, kodel reikia kurti nauja tema jei jau si yra?

  1. alaus "bukimantas negeria" (jai geria tik nuo 40 abarotu o paskutiniu laiku is vis sustabdes)
    2.juro prasiau vipo nedave dabar ir dziaugiuos nes nenoriu but kaip visiCha cha
    3.rio tu pats panaseji i mazvaiki kai nebeturi ka veikt ir varo savo nesamonesBlogai
    4.o gal tu is vis susikurk tema bukimantasJuokiasiJuokiasiJuokiasi ir galesi ten rasinet ka tik nori

p.s issimiegok

nebejuokinkit jus vipai pasirodot kaip jauni menuliai ir kelia cia bangasBlogaiBlogaiBlogai
jai neturit ka veikt eikit miegot o ne apie mane cia suda maleBlogaiBlogai

nors neishvengta gramatiniu ir stiliaus klaidu, taciau tai buvo bene ilgiausias bukio pasisakymas…netgi bandyta argumentuoti!!!Apakęs tiesa gana lekshtokai…

as irgi pastebejau kad kazkaip neitiketinai ilga posta bukis sukure.

p.s. tai ar bus rodykle ar nia?

ne tau jau aiskint apie ilguma 90%tavo temu paprasciausias kopinimas is kituBlogaiBlogaiBlogai
kartais nykscio pakelimas pasako daugiau nei tas tavo prirasytas puslapisBlogai

pakeiskit pavadinima :
gandai ir pliotkai apie djbukiŠypsena

Speju bus emailas i [email protected] .

P.s Beje Jurai,jau syki rasiau siomis dienomis adminams ir speju Marciuxui labai nepatiko,kad jis turejo dirbti tavo darba.Taigi pamastyk.

kalba cia ne tik apie fludus ejo is mano puses, o ir apie varyma ant kitu nariu ir panasiai. tas man labiau rezia aki nei kazkoks fludas asmeniskai Apakęs

o tema tai nauja sukursiu, sita paaukosim besitesianciai diskusijai Kietas

Kiek pamenu 6 balsu pakanka pakeisti moderatoriui.Cia tik siaip info Šypsena

nu bet jau zako tai stukacioku niekad nelaikiau greiciau tai ne stuksenimas tai turbutbandymas versti valdziaBlogaiBlogaiBlogai

o tai kodel tu uzsimanei naujos temos? kodel si netinka? jei jau pradejom cia diskutuot tai cia ir teskim, nera cia ko sokineti po temas.
o tai kaip su banu gal paaiskinsi? bent issakyk savo pozicija?

sesiu pakanka kad ji palikt

galima konkreciau koki jis mano darba atlikinejo, kurio as nepadariau? Apakęs

be to idomu pasidare ar moderatoriai bent kartais pazvelgia i foto galerija bo ten labai jau ne i tema nuotrauku atsirado kad ir ta kur dabar pirma

Siūlau palaukti rytdienos…
Palaukti ką visais šiais klausimais R.K. pasakys…
Alus

nauja tema tam, kad parasyti bent jau pirma zinute kam ta tema yra skirta ir pan. kad tai skirta apie viska kalbeti o ne tik apie buki. manau taip geriau

o argumentus isdesciau antroje zinuteje, skirtoje rio ir pries tai rasytoje zinuteje, skirtoje tau. dar beje atrasysiu rio tik nesuspeju

tai pala pala as galiu savo pirmoje zinuteje parasyti kam skirta si tema

butent