Skundai ir pasiulymai moderatoriams

Vakar vos spejau Man UTD tema ziuret… kazkas taip tyciojosi… Bet buvo neliesta Abramoviciaus klubu is Londono tema , kazkas neabejingas tam klubui prikolino. Kanda

aš jau informavau žmones, kurie kūrė šitą puslapį, jų vadovas pasakė, kad klyzmutę kažkam pastatys Klasta Niekas šiam puslapiui nedaroma jau senai ir niekas neturi būti daroma, tai kažkas šiaip “prikodino” savo iniciatyva… Kietas

parasiau dar viena laiska.
man tai irgi nepatinka.
Kai kurioms temoms is pirmu triju puslapiu grazinau senus arba tikrove atitinkancius pavadinimus.

as dar vakar parasiau i B+, 0 reakcijos

bet tai kažkas keičia visgi temų pavadinimus…man tas visai nepatinkaNe

neoftopinkit

Tema ištrinta sėkmingai.

Skundai ir pasiulymai moderatoriams 2

niekas niekur neissitrina ŠpygaNe

Nu as ne… bandziau kelis kartus.

ta agne15 toliau floodina kur papuola, gal jau pats laikas banui ? :>

http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/627066.102.13-=(1491769688

Vel ta pati tema, ir vel keiksmazodziai bei vardu/nick’u iskraipymai liejasi laisvai. Reakcija bus? Ar cia visuotinai priimta, kad tik tie, kurie gincijasi del dvieju Lietuvos krepsinio komandu, raminami drausminanciomis priemonemis?

mano galva, Storas biski jau persistenge sikart Pavargęs

Prasau atkreipt demesi i LR temoje vystoma izeidinejimu nacionaliniu pagrindu vaju (pvz. 10681-10682 zinutes). Jei jau yra jautriai reaguojama i tokius dalykus del zydu ar juodaodziu, tai neturetu buti toleruojamas ir broliskos tautos atstovu pravardziavimas gyvunaisPiktas
Labai tikiuosi, kad moderatoriams uzteks principingumo ir nereikes pradet papildomu diskusiju apie bites+ taisykliu reikalavimusNekaltas

Uz pastovu rasizmo demonstravima galetu sitas nikas is viso daugiau nepasirodyti SK:

Rasizmas

Patalpino: Berniūkštis
Kada: 03-15 21:56
Pamatė: 16

Berniūkštis | 03-15 21:57
Apiperdė juodaodį

Berniuksciui duokit bananu uz rasizma tiek temose tiek foto komentaruose Girtas

LR temoje, 9500 post’as

Ar galiam tokiais ir kitokiais zodziais kitus izeidinet? Jei taip - pradesim tuoi pat…

Ar bus pagaliau nutraukta fludo ir asmeniskumu banga LR temoje ? Kiek ten dar siautes etatiniai veikejaiNežinau ?

Visų pirma miesto pavadinimas yra ne Kavnas ar Kawnas, o Kaunas. Tiesiog tai buvo specialiai iškraipomas miesto pavadinimas. Kai klubo moderatoriai tai toleruoja, tai ir kitų miestų pavadinimus galima kraipyti savo nuožiūra.

verksnių tema. Netoleruokim šios temos. Stukačiai tegu privačiai į moderatorius kreipias. Jei jauties įžeistas- nereik lėkt pas moderus- rėžk kaip yra ant visos tautos ir dzin. Už teisybę gautas banas- skaniausias !!!

banas už temos teršimą Labas

…čia tavo prisipažinimas Klasta