Skundai ir pageidavimai

čia iš mūsų (moderatorių) niekas objektyvumo nesitiki Apakęs

na, objektyvumas, cia kaipklubo taisykles. visi zino, kad yra, bet niekam nerupi kur ir apie ka Cha cha asmenines simpatijos ir moraline cenzura vesi visur. tai nera asmeninis najiezdas ant tamstos. jumi viena is labiausiai vykusiu moderastoriu ant viso sito avilio Gerai. bet vis tik. paciai, manyciau, irgi nelabai jau imponuoja dabartinis jusukluboveidas. imkites ji tvarkyt. tagul kartais drastiskai. kils triuksmas is vaikuciu puses. ale bet tikrai manau, kad atsiras ju palaikanciu. kitaip… viskas bus, kaip yra dabar. keli tylintys protingi zmones, kruva nusisnekanciu vaiku ir blevyzgojantis olo Juokiasi

Labai gerbiu pachia uz kantrybe ir energija skiriama shiam klubui… ir isivaizduoju kaip uzknisa perspejimai, mokymai, etc… Bet ishkart rakint temas tai bishki per zostkai, galima prarasti puikiu zmoniu, kurie apsizioplino. Bet gal galiam neisitraukiant i diskusija imesti posta ar dali taisykliu, parodanchiu , kame beda. Nereaguoja - tada rakinam…

del to iš karto ir nerakinu, visada pirma perspėju, atkreipiu dėmesį į tai, ką pažeidė ar parašė ne taip kaip reikia. O tada įlenda olo ir temą pribaigia Cha chaBet šiaip ačiū visiems už patarimus į tai dar labiau atkreipsiu dėmesį Mirkt

Gėlė Flirtas Cha cha

nu jomajo… Imogen… Juk atrodo didele mergaite, o nemoki susitvarkyt Nekaltas Maziau nuolaidziauk, mano patarimas butu. O del temu pribaiginejimu, geros temos, kiek pastebejau, nera gadinamos. Reik auklet temu kurejus Nekaltas

būtent Taip mane galėjo jau seniai kiti apkaltinti tuo, kad olo dar iki šiol nedaviau nė vieno bano Cha cha

ačiū olo už komplimentą Mirkt Bet tai nereiškia, kad aš apsalusi nuo gražių tavo žodelių imsiu mažiau tave kontroliuoti Cha cha

tu teisus, ne itin. Norėtųsi pritraukti daugiau intelektualesnės publikos. Tik reikia sugalvoti kaip tai padaryt Drovus Mirkt

olo skiriu tave savo pavaduotoju, patarėju imantis šios misijos Kietas Mirkt. Nes aš viena nespėju visko sužiūrėti. Kaip tik pamatysi, kad kur betvarkė iš karto laukiu tavo signalų ir darysim tvarką KietasSkelbiam velykinį apsivalymą!!! Tūsas Kietas

aciu aciu Flirtas Juokiasi

taaaks… neisdege Nekaltas Juokiasi

na, cia jau jums, intelektualams, vopros, kai saka, na zasypku Šypsena

SIR YES SIR!!! Cha chaolo valdzios biski gavo Juokiasi

uj nigaliu… olo doroves ir antiblevyzgu policininkas bus Juokiasi

ne viena karta jau kartojau, kad rakinti yra lengviausia, bet ne visada - teisingiausia… O tas ir vadinama auklėjimu - kada duodamas šansas pasitaisyti, ir jei temos kūrėjas nesureaguoja - tik tada daromas galutinis sprendimas.

knobke, o kuo tu manai jis iki šiol buvo? Cha cha Jei matai, kad kur jau pasisakinėja olo, žinai, kad jau reikia eiti tikrinti. Jis tokiu būdu signalizuoja, kad čia netvarka Tūsastaip taip… Taip signalizuoja savo blevyzgomis Cha cha

a… sita, imogen, dar svarbu klausima pamirsom viena. kokia alga siulote? Cha cha

konkretizuoju: as kalbejau apie nuolaidziavima totalioms blevyzgoms ir beleko rasymui vien del rasymo.

vertinu tamstos pastangas su kainekuriais asmenimis susitarti graziuoju, bet ziu, per daug neislepink, bo paskui ir grasinimai nebepades Mirkt Cha cha

jo joptararai!!! tsss! Piktas Cha cha

10% nuo savo mėnesinės algos Kietas Cha chaO tai reiškia - 10% visų jūsų skundų, vaitojimų, blevyzgojimų, grasinimų į privatus ir aišku padėkų, kurių beje yra koks 1% iš viso šito bendro jūsų pasisakymų srauto Cha chaKaip manai, sąlygos priimtinos? Drovus

man prasyciau ivardyti viso sito israiska litais Cha cha

aš jo nelepinu, aš jį - auklėju Taiptik jis ne pats to nežino Mirkt tad ir Jūs neprasitarkit… tsss Nekaltas

nežinau koks kursas Ne Drovus Cha cha

Nežinauvietoj to, kad cia pliurpt OT galima butu permest kelis simtus temu ir atrinkt ir patrint, bet vardan zmogisko gyvulishkumo ir apsiribojimo del pirmojo puslapio tvarkos siandie pirstu nejudinu Neo jus skuskites skuskites ir nusiskuskit po to Taip