Skrydis virs gegutes lizdo

stai dar vienas bendramintis

tema kilstelsim auskciauNekaltasNekaltasKietas

filmas patiko (knygos neskaijciau), bet pabaiga gan lengvai nuspejama…

beje ta filma angliskai ziurejau, tai taip ir nesupratau ka pavadinimas reiskia… prie ko tas skrydis virs gegutes lizdo paaiskinkit kasnorz

paaishkinimas paprastas: Coo-coo reishkia "beprotis"

beje, ar tik ne paskutinis savaitgali shi filma rodys Zhilinske. kiek pamenu, kopija ten prasta, bet vis gi geriau negu nieko Mirkt

Tiesa pasakius filmas taip visko neperteikia kiek knygoje aprasyta Taip Todel visada renkuosi ir knyga, aisq jei ziuretum tik filma tai net ir nesuptrastum jog kazko dar truksta Nekaltas

Jei kas domisi siuo filmu turiu isisrasius i Cd rusu kalba, bet labai gera kokybe. Mirkt

Tikrai nerealus filmas, verta pamatyt Taip

Drįstu prikelti šią seną temą DrovusŠypsena.
Šio filmo iki vakar nebuvau mačiusi. Na ką ir norėt, visgi, kai filmas buvo susuktas manęs dar šiam pasauly nebuvo Cha cha. Taigi parvežė man iš svetimų kraštų šio filmo DVD Dovana ir nusprendžiau iš karto pažiūrėt Taip.
Žiūrėjau originalo kalba ir netgi dabar nenustoju apie šį filmą mąstyt Apakęs.
Super filmas! O dar, kai kokybė puiki, tai sunku ir patikėt, kad filmas susuktas 1975 m.
Tikrai pelnytai tais 5 oskarais filmas buvo įvertintas Taip. J.Nicholson puikiai suvaidino. Nieko neprikiši Ne. L.Flecher taip pat Gerai vaidmuo. D. De vito Gerai. Apskritai visi aktoriai taip viską realiai pavaizdavę Gerai. Ne veltui režisierius nuolat kartojo "it must be real". Mano manymu, kad vieni iš sunkiausių vaidmenų yra suvaidinti kvailius, bepročius, psichinius ligonius ar kaip juos bepavadinsi Nekaltas.
Paskutinė scena nereali.
Ech, dar bus apie ką pamąstyti Pavargęs.

tokie filmai kaip sis tikrai nesensta, visais laikais buvo ir bus vienas is geriausiu mano matytu filmu

vienas geriausiu mano matytu filmu buvo ir bus

būna geresniųNekaltas

taip labai gerasGeraiGeraiGerai

Visada atsiranda kažkas geresnio. Progresas. Tačiau kas tau pvz. yra geresni filmai? Nekaltas

NEBŪTINAI

Ir Milošas Formanas tai įrodo…

Aš nekalbu konkrečiai apie kažkokį žmogų.
Ne visada, bet dažnai atsiranda kažkas naujesnio geresnio kas keičia praeity pasiliekančius dalykus.

Ka ir bepridursi …Filmas Gerai Toks sukreciantis, kad ishejes is kino teatro nebezinai, i kuria puse eiti ApakęsApakęs

Filmas tikraj geras… Gerai Paliko man labai gilu ispudi… Taip

Atsiranda - bent jau man vėlesni Formano filmai Man on the Moon (1999) The People vs. Larry Flynt (1996) labiau patiko Šypsena
Beje, išlaiko tematiką - kietas režisierius, jei tai gali Šypsena

esu skaites ir knyga ir mates filma dar 1980mNekaltas bet man atrodo cia tas atvejis kai knyga ir filmas vienam lygyjeTaip

Gėlė