Skruzdelyno receptas

Pina Collada,kazka ne taip darei,kad sunku buvo nuimti nuo stalo,man tai visi nusieme visiskai lengvai Taip,o ir isvirti gavosi plonuciukai.As juos dar supjaustytus pakociojau ant stalo,patepto aliejumi. Lonai,o man gavosi daug ne lygiu blyneliu,o tu susisukusiu tubeliu ir nezinau kodel.As manau,kad susisuko tie,kurie buvo ypac plonai iskocioti,matesi ne tik stalo rastas,bet galejai per ji ir laikrasti paskaityti Juokiasi.As galvojau,kad jie blogi,kita karta atkreipsiu demesi,kurie sukasi,o kurie ne.Per naujaka ne suvalge,o surijo mano skruzdelyna ir neliko man nei lapelio Žliumbia

Pina_Collada, ytariu per storai lapelius kociojai ir gal i tesla dejai ko nors papildomai???, turejo gautis - Rimutelei tai pavyko, bus tikra skruzdelyno kepimo profesionale Gerai Taip. O del tu garbanu - taip , lapeliai susigarbanoja ir shiaip paprastai kepant - bet kiekvienas vis kitaip, bet ten ytariu buvo “specialiai” susukti, nes visas skruzdelynas sudetas ish vienodai susuktu ir tokio pat dyzdzio ritineliu - gal nemoku paaiskint - bet atrodo lyg daug plauku suktuku (pilnaviduriu) sudetu i viena kalna Cha cha, atrodo tai tikrai ispudingai… Niu, ka teks ieskoti kas ir kur taip gamina, ir jeigu ka nors atrasiu, imesiu i cia naujienas. O visoms/-iems palinkeciau kad skruzdelynu draugus vaishintumet ne tik per didziasias sventes, bet dazniau, kita vertus - neuzmirskit kuo dazniau su draugais susitikti ir nebutinai su skruzdelynu Labas.

pagarba seimininkems, kurios sugeba… as ir noreciau taip Girtas

Aciu Lonai uz pagyrima Gėlė,teks kepti trecia Juokiasi.Na,ir man idomu butu suzinoti,kaip gaunasi tie “vamzdeliai”.Tiesa,neparasiau,kad,kai dariau antra,tai as nekisau i karsta medu,o tepiau sepeteliu medu ant lapeliu.Gavosi Gerai.