Škotų terjerai

niu mano dikas tai irgi valgo kuo paprastesni maista Cha cha o sauso nelabai… Veee dikensas yra labai nedraugiskas su kitais sunim(bent jau as taip manau) niu nebent jei su didesniu uz save… Laimingas yra dar viena l.didele problema- noreciau jusu to paklausti: ar jusu skotukai neserga? mes tai turim l.didele beda- musu dikutis serga kazkokia paveldima liga. nuolat plinka, kasosi, ant kilimo metosi didziuliai kuokstai plauku… Liūdnas
ar jusu nekankina panasios problemos? Nustebęs

Aš bent jau mylėtojas. Škotai man patinkaGerai

NeNeNeNe Ir ash dar kazhkaip apie tokia zaraza ne labai ir girdejauNekaltas O jisai su dokumentais, jai taip kpks pilnas vardas??? Ash pasidomesiuNekaltas

Uzjauciu,bet maniskei taip nera

Nekaltas Buvo taip biski kasinejimusi kai parsinesiau,bet nenusikase iki iskritimo plauku tik siaip pasikasinejo.Butinai kreipkis i veta. jei to dar nebuvai padariusiTaipmatai priezastys gali buti kelios:ir netinkamas maistas,ir netinkamas sampunas,vat nezinau ar skotukai gali tureti poodine erkuteNekaltas kiek zinau galima uzsikresti kazkokia odos liga,paskui dar gali buti tai,kad gal augini koki kitos veisles gyvuneli kartu???Siaip jei istiesu tai priezasciu gali buti nemazaiTaip

mano skotukas be dokumentu, nes jo uodegyte buvo luzus… Liūdnas o siaip tai net nenumanom kiek kartu lankemes pas veterinarus… ir visalaik- skirtingas gydytojas atranda skirtingas ligas… stai kaip kartais buna… o gyvuneli kita tai turiu, bet ji isigijau visai neseniai. nors nemanau,kad ziurkenas jam gali sukelti kazkokia liga Laimingas

GaliTaip Bet, manau, kad chia alergija, kam norsNekaltas

Taip

Turime ir mes toki nuostabu barzduka.Dar teko girdeti,kad zmones juos pavadina pagalvelemis,siurbliais.I juos pasiziuri ir nuotaika pakylaŠypsenaŠypsenaŠypsena

nu man tai škotų terjerai asociajuojasi tik su drožtukaisCha cha atsimenu vaikystėje budavo tokie plastmasiniai rusiški droštukai, savo forma primenantis škotukusMirkt

[quote]
Carlina rašė
nu man tai škotų terjerai asociajuojasi tik su drožtukaisCha cha
Dar kai kurie vadina juos seklys morka,toksai buvo filme apie cipolina ir tas seklys turejo toki suniuka

Kadangi naujos temos kurti nenorėjau, prasiknisau su paieška gal pusvalandį, tinkamiausia tema pasirodė ši. Taigi, visą gyvenimą auginau tik kates ir kaktusus (kas ne paslaptis visiems Cha cha ). O dabar baisiai užsinorėjau šuns. Tai vos ne meilė iš pirmo žvilgsnio buvo: pamačiau vestuką ir įsimylėjau nerealiai. Jau kokį pusmetį renku informaciją ir pan. Tačiau kol kas sąlygų jam augint neturiu. BET !!! Šią savaitę Kikoj pamačiau škotuką Apakęs Nuo to narvo nueit negalėjau gal pusvalandį. 2500 Lt. Daug ar mažai? Vyrukas, 3 mėnesių, iš Baltarusijos. Žinau, kad Kikoj laaaabai nemaži antkainiai, tai pagalvojau, kad galbūt kaina per didelė Nekaltas Labai norėčiau praktiškų patarimų, susijusių su vestuko charakteriu, ligomis, auginimo ypatybėmis ir didžiausiomis veislės problemomis. Kadangi praktikos šunų auginime visiškai neturiu, o prisiskaičiau literatūroj, kad tai gan kaprizingas šuo, apniko abejonės Nežinau Help Žliumbia

Oho kaina, ir dar už baltarusišką… terjerai.lt/klausimai/index1.php

Vadinasi gerokai per daug Beje, labai dėkui už nuorodą. Turbūt reiks apsilankyti tame klube.

kikoj kainos perlenktos pernelyg ziauriai. Juolab, kad kalba eina apie “pet” lygio suniukus…Uz tokia kaina gautum superiskiausia suniuka pas tikrabilduka Mirkt ir aplamai nezinau, ar gali buti normalus suniukas, kuris visa diena sedi uzdarytas akvariume, o i stikla kasdien barbena 100 zmoniu Baisu paskaitinek nurodyto saito informacija ir suprasi - skotas tau ar ne Mirkt

o aš tai taip iki galo ir nesupratau- škotuko ar vesto visgi nori? Nekaltas

kaip supratau norejo westo, bet pamaciusi skota issilyde Cha chabuna taip Taip

tai va aš irgi taip supratau Taip dar labai suprantu, kad yra dėl ko išsilydyt Laimingas Apkabinimas tik kad va pabaigoj posto ji vėl prašo patarimų susijusių su VESTUKO charakteriu… va tai ir klaidina Nekaltas

o va ir šitos temos kaltininkai: Šypsena[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/586 537-=(1582771981](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/586537-=(1582771981)

Aš tik mylėtoja Cha cha Tėvų draugai turi, tai vasarą kartais tenka pažiūrėt jų “škotę” savaitėlę ar kelias dienas, kai išvažiavę būna Nekaltas fainas šuniukas, tik nustebino, kad labai mažai ėda ir apskritai yra labai išrankus maistui, visiška priešingybė mano amžinai alkanai spanielei Cha cha

Supainiojau aš jus ŠypsenaIš tiesų, noriu abiejų. Ir škotuko, ir westuko. Be abejo, abiejų turėt negaliu, todėl teks rinktis. Kas yra, manau, sunkausia. Westukas labai gąsdina savo balta spalva, su juodu škotuku tokių didelių problemų nebūtų Nekaltas Šimtą kartų dėlioju visus + ir -, bet iš tiesų, dar nenusprendžiau. Kokie pagrindiniai jų charakterio skirtumai? Nes litertūroje abi veislės gana panašiai aprašomos.