Skendimas

Shiaip drauge skendo, tai sake, kad ish pradzhiu panikawo, kapanojosi, bet paskui nusiramino, pradejo kwepuot wandeniu ir pasidare taip ramu, gera, priesh akis burbuliukai kyla. Zhodzhiu malonus jausmas buwo.

man buvo.ir ant drauges l.pykau!
zaidem o ji pradejo murkdyt i vandeny!vos neprigeriau!durne…o as padariau gera darba tik niekas jo nzno.dabar zinosit pirmieji.isgelbejau…skenduoly!
o ten buvo mano mazoji sesute.
karta, tetis mane su sese(jai buvo 1-2 metai) paliko ant kranto.mes norejom pabraidyt.o jis liepe man ja saugot.kai tetis nuplauke toliau paleidau sesei ranka.
-juk nieko neatsitiks!-galvojau.o jos silpnos kojytes nepriprate braidzioti uzkliuvo ir…griuvo!man buvo iki keliu bet ir tokiam gylyje galima paskesti kai atsisukau ja maciau vandeny vis labiau blyskancia ir burbuliujancia.tereikejo istraukt ir viskas bet as pirma karta tai dariau taigi uzdelsiau ir paskutine minute istraukiau.ji atsikodejo ir pradejo verkti kai tetis gryzo ja nusivede nieko negalvodamas o as iki to laiko galbvoju juk sapnavau.nes negaliu patiketi.atsiminimai lyg rukas ju nesimato ir viskas…

skendau ir ash viena karta Pavargęs. seniai. tada kokie 6 metai buvo. bet atsimenu kaip shiandien. kazhkaip panirau, pasidare shviesu. tixliau viskas buvo shviesiai melsvos spalvos. pamaciau kaip manes ieshko, senele shaukia… ir pan. o po to pusbrolis ishtrauke ish upes. kai atsigavau gera pasidare kad likau gyva. Laimingas

Skendau juroje budama 5 metu.
Niekada nepamirsiu to vaizdo is apacios per sunku, bet persvieciama vandens sluoksni…tu tolstancios saules spinduliu…
Dabar jau apie 20 metu sapnuoju nerealias, dideles bangas, nuo kuriu begu.
Laukiu kada jau pasibaigs tie nemalonus sapnai.
Gal kas zino kaip ju atsikratyti…?