Skelbimų lenta: perku / parduodu / keičiu

siūlau: garso įrašų studijos paslaugas (Vilniuje) labai palankiomis sąlygomis.
del smulkesnės informacijos rasykite private…
visit our website: http://www.ma-studios.com Cha cha

Pirkciau Andreas Johnson albuma "Liebling" Gali but piratinis.

o aš norėčiau nusipirkti daugybę parsiųstų vaizdo klipų Laimingas (mano kompiuteryje nėra interneto, o į motinos kompa siųsti negaliu…). Kas norėtų padirbėtyi, rašykit, susitarsim Mirkt.

parduodamas pianinas Riga gero stovio. Vilniuje. Parduodamas vien del to, kad darome bute remonta, o pianinu niekas nebegroja, jis tapo tik balduLiūdnas

galite i privata rasyti arba +37061157616.

parduotas.

geram zmogui dovanoju! Nereikia jokiu pinigu man… O kas tave domina? Pas mane yra apie 40 puikiu klipu ir tik vienas gyvo koncerto irasas… Rasyk, padesiu kuo galesiu…Mirkt

IEŠKAU:
Dainininkės Saulės albumo pavadinimu (berods) "Tyliai Švelniai".

Ech, ir taip mažai lt CD turiu, o dar ir to ko noriu negaliu gauti Žliumbia
Na nors persirašyti… Nustebęs

Sveiki,Gerieciai-Bangieciai,Gal galit patarti kur man isigyti si pirmaji Foje albuma(CD forma).Gal pas ka metosi nenaudojamas ir atsibodes, as ji mielai is jusu nupirksiu, nes kiek ieskojau muzikos prekiu parduotuvese, tai niekur neradau-sake"nera ir nebus".Tai buciau labai dekingas ir nelikciau skolingas uz toki daikta.Man uztektu ir pusvalandziui, jei suprantat apie ka as, nes pardavime vis tiek nera.
Veiksmas Vilniuj
P.s.Ka tik suzinojau, kad cd net nebuvo.Tai tiks ir MC, nebent kas turit pasidare CD.

Na tai kas nors, bo mano tema uzrakino ir paskandino interneto platybese, o ir skelbimu lenta nuskendo kartu su ja.Liūdnas

IESHKAU:
kur galima isigyt kuo pigesniu tusciu CD-R (minimum 700mb) disku?
jei kas parduodat,kokia kaina? Ar taikoma nuolaida perkant didesni kieki?
veiksmas: VILNIUS
rasykit i privata

paieskok firmose
tikrai yra
pirkau kazkada verbatimus datalife berods 60vnt dezutej tai kainavo apie 1.30/vnt

Paimčiau bet kokį BIX diską, apart /Akli kariai/.
Vilnius.

Pirkčiau: 1. solinuką būgnams; reikalavimai: . geri varžtai ir jų laikikliai, t.y., lengvas/normalus derinimas; . kad skambėtų maždaug taip pat gerai, kaip Tamstoj gulintis/gulėjęs Sonor firmos; . kaina iki 250 Lt. Miestas: Vilnius. Kontaktai: į privatą arba [email protected] , arba [email protected] .

Pirkciau Anapilio diskus Taip Rasyti y prv Šypsena

Parduodu piratinį Jennifer Lopez CD “This Is Me… Then”. Vilniuje. Rašyti į privatą.

Parduodu muzikos instr.:ROLAND MC-505,el.gitara FENDER, ak.gitara JOHNSON,proc.DIGITECH RP-7,mikr.E.V. Tel.867438157

Mielai isigyciau SCOOTER CD, bet koki isskyrus: The Satdium Techno Expierence Wicked Sheffield No Time To Chill Our Happy Hardcore Rought And Tough And Dangerous Push The Beat For This Jam We Bring The Noise Back To The Heavyweight Jam Firends Move Your Ass! The Night Ramp! (The Logical Song) I’m Your Pusher Aiii Shot The DJ How Much Is The Fish? Jigga Jigga nu dar kelis turiu, jei kokiu retesniu turit…ypac gerai singlai, is albumu tai reik tik The Age Of Love ir And the beat goes on… ir siaip gal kokiu vaizdajuosciu…ar dvd… dekui Šypsena

Parduodu kasetini ausinuka, kaina 10lt . I privata Cha cha

Mediatorius(stereo).Kaina sutartine.

PARDUODU : pianina. Spalva - ruda(shviesoka) Pavadinimas - Sibir’ Miestas - Shiauliai. Kaina- susitarsime Mirkt

O aš dovanoju Die Toten Hosen live kasetę.