Skelbimai

net neabejokit zinom visus tik dovanokit nes pz kaip bloga laiks jau gyditis,po avarijos, netekau 16kg raumenu,reik pagalbos Pavargęs

Laimingasnesukiok uodegos… jeigu tikrai butu reikalas, gydytojai seniai butu israse…=] na gal nusibaige neseniai koks prisiekes xmicintojas, tai gal pasiseks gauti chemijos… Šypsenasiaip, kaip supratau, sita tema labiau skirta padet zmonems, atstatyt ju sveikatai, o ne ja sugadinti… kad ir kiek beaiskintumete, vistiek tokie dalykai kenkia… Šypsena gal ne taip, kaip irodinejama, bet vistiek…

kas kenkia chemija tikrai maziau kenkia nei kiti vaistai pats klausiau gyditojju sake gali varyt kiek nori, narkoze gyvenima sutrumpina 2 metam , man leido vaistus nuo plauciu pneumonijos tai 10 d tu vaistu kenkia tiek kiek vartociau dopinga besustojimo 10 sav dozemis attinkamai po 20ml i diena man leido o dopingo reik kur kas maziau ir nenusisnekekit kad dopingas kenkia lab uz kitus vaistus,as tik paklausiau gal kas ko turi nes reikia o jei ne nusipirksiu argi cia didele prabanga Laimingas

kadangi triumfui gydytojai leido naudot tai as jais irgi patikesiu juk jie zino ka sako Cha cha

Fondas “Jiezno vaikai” ( jieznovaikai.lt ) dovanoja vaiku namams arba kitai svietimo istaigai (vaiku darzelis, mokykla) 16 vnt. vakcinu nuo gripo (“Fluarix” Mirkt [vieneto kaina 20 Lt]

Tik kas pasakys ar ta medicinine iranga po kazkiekno naudojimo vis dar yra saugi naudoti?

Gavau labdarą- adatėlių penams. Ilgis-12,7mm.Mano vaikui per ilgos, galėžiau padovanoti suaugėliui, kuris naudoja insulina. Galiojimo laikas iki 2005 metų 05 mėn. Atsiliepkit.

kokie saunuoliai esat!! gerus darbus cia darot, super. man net keista… teskit darbus, sekmes jums. pasistengsiu ir as prisideti Taip

mano pasiulymas del vaistu tebegalioja…ne kazin kas,bet vis sis tas,jei kam reikia…

Retabolil kvaili vyrai paskutiniu metu pradejo ryti…Budas didint raumenis PavargęsDel to, nuo to laiko, kai isgirdau, labai atsargiai ziuriu kam tokius vaistus duodu. Turiu ir duociau, bet turiu but 100% isitikinus kur jie nukeliaus Nekaltas