Skalbimo mašinos problemos, kaip Jus tai išsprendėt

Idomiu pasiulymu yraŠypsena
Man dar idomu o ta skalbenke kabanti virs WC, kai vyksta skalbimas, dziuvinimas nuo tu virpesiu lentyna su visom sienom nebarska?

Na mes pasigalvojom tokia ideja - mes is virtuves saldytuva i gretima kambari(o jis ten interjero negadins ir deti skalenke i virtuveCha cha

reik tik netingeti pafantazuoti ir iseitis randamaTaip

Nuomojamam tai stovi vonioj- mano skalbyklė maža-34.5*60cm, tai telpa visur, be to- pusvonė vonioj įkišta(tilptų ir 150 vonia, bet taip savininkas sumąstė, atseit kitaip netilps), tai praustis “š”, bet užtai telpaCha cha O dabar dėsim vonioj, nes ji 4 kv bus, tai tilpsim bet kokiu atveju.
O šiaip- aš tai mąstau, kad pas daugelį nuo gerų tarybinių laikų stovi virtuvėj baisiniai šaldytuvai, kuriuose atsargas sandėliuoja, nors to ir nereikia. Užtektų padaryt paprastą sprendimą- perki mažą šaldytuvą, darai skalbyklei spintelę- rėmą, kad tilptų po apačia įkišt ir dedi ant jos viršaus tą mažą šaldytuvą… Vamzdžius suvedi tiesiai į kriauklės kanalizaciją- ir jokių bėdų- tik kaip nugalėt tą daiktų meilę ir išmest kažką?Mirkt

teko matyt pas burzujus - namo rusyje statoma pramonine skalbykle ir visi ja naudojasiTaip
Siaip tai logiska, bet nelabai tinka vietiniam mentalitetuiPavargęs

Juokiasi Neturetu del dvieju, ne, triju priezasciu:

  1. kaip minejau, tubas atitrauktas nuo galines sienos per pusmetri, taigi po lentyna tik bakelis yra, todel sedeti labai patogu;
  2. lentynos konstruktyvas- i keramzitbetonio blokeliu siena igreztos minimum 10 cm gylio skyles ir tuomet makrofleksu ‘imuryti’ ~ 35 mm skersmens apvalus nerud plieno vamzdziai ( 3 vnt), ant kuriu paguldyta ir prie ju prigrezta 22 mm storio OSB plokste. Taigi lentyna stabili ir kapitaliai laikosi (bent jau kol kasMirkt), o ant jos stovi pati normaliausia skalbenke, 6 kg skalbiniu skirta. Zinoma, kai grezia, vibracija yra, prie lentynos ranka pridejus puikiai jauciasi, bet sienos nedrebaLaimingas. o skalbiant tai jokios vibracijos, o ir musu masiniukas nemegejas strakseti, taigi ramu, tylu, uzdarius duris isviso nesigirdi, kas ten vyksta, tik grezimas ir primena apie skalbykles buvima;
  3. musu namuose niekas nekakoja su tokia jega, kad daiktai imtu kristiNekaltas, net katinas pakankamai ramiai savo reikalus atlieka…Cha cha

MEs savo skaqlbianke i spinta padejom. Spitna salia WC ir VOnios, taigi visos slangutes (H2 ir nuleidimas) per siena Mirkt. Man skalbianka negrazi, taigi labai dziaugiuos kad ji spintoj (sieninej) ir jos nesimato Taip

nu tai ka kriaukles negalima padaryt virs bakelio ar pan? xebra net duseli padaro, na vietoj bide panaudoja Šypsena
bet kuriuo atveju nenoriu kad mano vonioj tuliko kvapai butu… net tu oro gaivikliu ir pan. Ypac kai didesne seima, kai vienas nori ramiai dideli reikala atlikt, kitas gali maudytis tuo metu ir nereik laukt kol atsilaisvins vonia, o dar su kvapeliu Veee
wa jei name/bute butu bent 2 san mazgai tada jau manau galima jungt, fainiau atrodytu ir maziau gal trukdytu kai seimyna gausi