Skaitytojų kampelis. Vasara...

įdomu kaip nuomonė keisis vėliau.(;

_seip paskutiniu metu nelabai skaitau knygas Nežinau visgi laiko neturiu,arba praleidziu ji internete. shiuo metu skajtaw knyga “metai” mes mokytoja liepe visa perskajteeti Nekaltas o labiausiai man patikusi knyga 7toje klaseje - Ronija - plesiko dukte.

_

wUps1, cia del storio, ar, kad siaip neidomi? Šypsena Man “Altorių šešėly” visai patiko Drovus nors kai kur užknisdavo detali savianalizė, bet šiaip bendras vaizdas tikrai geras Cha cha

Man tai patiko Hortenses Ulrich knygos Taip= Žvaigždė=

  1. Labiausiai patikusi knyga? 2) Labiausiai sukretusi knyga? 3) Knyga, kurios daugiau neskaitytumet? 4) Gal turite megstama autoriu? 5) Megstamas zanras? 1. Margaret Mitcel - “Vejo nubloksti” Gerai2. numanau, kad Hemingvejaus “Kam skambina varpai” Taip3. tikiuos, jog niekad i rankas nepateks Lagerliof “Stebuklingosios Nilso keliones” Blogai4. Taigi taip, S.Kingas pats kieciausias autorius Šypsena5. tai neturi itin dideles reiksmes mano skaitymui Liežuvis

Man irgi Kingas visaj patiko Niam niam Žvaigždė~

  1. Labiausiai patikusi knyga? Saint - Exiupery “Mazhasis princas” 2) Labiausiai sukretusi knyga? nepamenu autoriaus, “Kvepalai” 3) Knyga, kurios daugiau neskaitytumet? “Emilis ish Lionebergos” Cha cha 4) Gal turite megstama autoriu? P. Coelho Šypsena vat taip Šypsena

patinka p.coelho knygos ir is serijos “beveik suauge” Gerai dar eilerascius megstu paskaityt - p.sirvio ir h.radausko Gėlėsukrete tai gal “martynas pigas” paskutine… kitu nepamenu. neskaityciau daugiau “musiu valdovo” (nors ir nebaigiau) ir visokiu ten apie narkomanus “heroinas”, “geltona pieva” ir t.t. nes man tokios zeuriai nepatinka Ne

1) Labiausiai patikusi knyga? shiaip patiko Harris Poteris [klasika Drovus], heroinas, mazhasis princas [prasminga knyga Myliu] ir daug kitu Myliu2) Labiausiai sukretusi knyga? : Ketweri metai pragare" Gerai[ydomi,bet zhiauroka] 3) Knyga, kurios daugiau neskaitytumet? dazniausiai neydomes knygas nepabaigiu skaityti Ne Liežuvis4) Gal turite megstama autoriu? vertinu ne autoriu,o knygas Liežuvis5) Megstamas zanras? romanas Žvaigždė

Na pirmiausia gal nuo autoriaus pradesiu - Paulo Coelho MirktParze knyga “Alchemikas” jej teko girdeti Nekaltas Laimingas Tai va, jo geriausios skaitytos knygos:“Prie Piedros upes, ten as sedejau verkdama…” ir “11 minuciu” Wat, labiausiai man patiko is visu mano skaitytu knygu Šypsena~ Taip~ Gerai~~Girtas~

Oi Dievu Miskas ir man patiko, tik gal nesukrete taip labai kaip norejau, kad sukrestu…

_As kaip tik noreciau perskaityt “Ketverius metus pragare”. Kodel nepatiko? Galkas dar skaitet? _

As skaiciau,man visai patiko Gerai, nors labai ziauri knyga… Nekaltas

Butent del to ir noriu paskaityt, nes dar nesu skaicius knygos, kuri kaip reikiant mane sukrestu ar sokiruotu. O kiek knygyne skaiciau ten is ties idomu ir siek tiek siurpu.

Ne, kaip anksčiau rašiau tai yra viena geriausių mano perskaitytų knygų. Bet tiesiog girdėjau vienų nuomonę pradėjus skaityti ir pabaigus.ji dažniausiai skirdavosi, todėl įdomu ar nebus šį kartą taip. O ta pati savianalizė ir apmąstymai man kaiptik ir labiausiai patiko Drovus

Jo labai siurpi knyga, o dar kai pagalvoji, kad tai tikra istorija, parasyta zmogaus priklausiusio tai sektai(na bent jau taip rasoma knygoje), is viso baisu pasidaro. Perskaityti tikrai verta Gerai Tik va didziulis knygos minusas - “skraidantys” lapai, labai jau atsargiai reikia vartyt knygos puslapius. Šypsena

Hm… aciu uz pastebejima del lapu, turesiu omeny. LaimingasDabar dar labiau uzsimaniau perskaityti. Ten veiksmas vyksta ilga laika, ar tik kelios dienos aprasytos? Ir siaip ten pats itraukimas iki isventinimo? Ar dar toliau aprasoma?

labeusej patiko heroinas…myliu ta knyga Šypsena

na ten labai trumpai apzvelgiamas Luko(pagrindinio herojaus) gyvenimas iki sektos, toliau itraukimas i sekta, gyvenimas sektoje, veliau pabegimas is jos… ten pagrinde aprasomas gyvenimas sektoje, na tai mazdaug 4 metu laikotarpis. Lukas itraukiamas i sekta mazdaug 14 su trupuciu ir pabega is jos astoniokos su trupuciu…

…jap, ziuriu daugumai skaiciusiu - “Dievu mishkas” lieka atmintyje… Taip turiu draugu, kuriuos butu sunku prie knygos pasodinti, o “Dievu mishka” jie skaite 3-4 kartus… Šypsena mane tikrai sukrete… Nežinau nzn, gal del to, kad tai realiai ishgyventa… plius, man labai patiko knygos parashymo stilius - ironija, sarkazmas. Nekaltas